A magyar szélső az arab szurkolók kegyét is keresi. A győzelem után együtt ünnepelt a drukkerekkel.
Amint arról beszámoltunk: Dzsudzsák Balázs büntetőből szerzett góllal járult hozzá, hogy az al-Vahda 3-1-re verje a Dibbát az Egyesült Arab Emirátusokban. A vendégszurkolók igen hálásak volt csapatuknak a győzelemért. A találkozó utáni ünneplést pedig az együttes magyar szélsője vezényelte, aki elsőként ment oda a drukkerekhez.
شالا لا لا لا لااااا مع جوجاك @mohamed_shamsi9 @Amer_Abdulla @Jmhoor_alwahda @AlkaabiAs @AlWahdaFCC @AlWahdaArchive @alkaaser11 pic.twitter.com/Rg1ISnvLj5
— Saoud050 (@SaoudQidfa) 2018. január 12.
Átigazolások
Ex-Fradi
Gartenmann Olaszországban?
Sajtóhírek szerint Stefan Gartenmann közel áll ahhoz, hogy az olasz másodosztályú Sampdoria játékosa legyen.
BVSC
Szélső érkezett
Az NB II-ben szereplő BVSC szerződtette a ZTE-től távozó 21 éves szélsőt, Papp Csongort.
Vidi
2 támadó érkezhet
A Csakfoci információi szerint Nagy Dominik és Cipf Dominik is a Videoton játékosa lehet.