9 emberrel kapott ki a Chelsea, Rooney góllal tért vissza, hat gól a Liverpool meccsén - videó

Fordulatos meccsen, 3-3-as döntetlennel kezdte a Liverpool a Premier League idei szezonját, így Jürgen Klopp 100. mérkőzésén a klubnál nem ünnepelhetett. A Chelsea 9 emberrel fejezte be a meccset, a bajnok kikapott az öt gólt hozó nyitányon.
Mokány Lajos 2017. augusztus 12., szombat 18:00
Szerző: Mokány Lajos 2017. augusztus 12., szombat 18:00

A Liverpool egy félidő után 2-1-es hátrányban volt a Watford otthonában, a vendégek védelme nem igazán működött jól az első félidőben.

Fordulás után fordított a Pool, az új igazolásnak, Mohamed Salahnak is köszönhetően: előbb kiharcolt egy büntetőt, majd megszerezte a vezető találatot.

Erre azonban még volt válasza a Watfordnak, amely a 93. percben egyenlített Britos révén, 3-3 lett így a vége - ez volt Jürgen Klopp 100. meccse a klub élén. A PL pénteki meccsén egyébként hét gól esett.

A Chelsea a Burnleyt fogadta, és a 14. percben Cahill kiállítása miatt 10 emberre fogyatkozott. Ezt a vendégek tökéletesen kihasználták, Vokes vezérletével az első félidő végére három góllal elhúztak.

Morata révén később szépített a bajnok, amely Fabregas piros lapja után tovább fogyatkozott. Ennek ellenére betalált még Conte csapata D. Luiz révén, de ez is csak a 2-3-as vereséghez volt elegendő.

Wayne Rooney győztes góllal tért vissza az Evertonhoz. A klasszis fejjel döntötte el a Stoke elleni meccset, 13 év után talált be ismét korábbi klubjában.

Sallai Roland
A Kicker szerint a nyári átigazolási szezonban eldől, hogy a Freiburg magyar játékosa, Sallai Roland hosszabbít vagy távozik.
Riccardo Piscitelli
Megvan a MOL-éra első igazolása: Riccardo Piscitelli a Mezőkövesdtől érkezik az újpestiekhez a következő idényben.
Fradi
Pászka Lóránd
Bár Pászkára nemigen számít Dejan Stankovic, ő megküzdene a helyéért. Ezzel együtt egy kölcsönadásra is lehet esély nyáron. A Sepsi már többször érdeklődött iránta.