Videó: Fantasztikus meccsel rajtolt a Premier League - hét gólt hozott a rangadó

Fordulatos, gólzáporos, élvezetes találkozóval rajtolt az angol élvonal 2017/2018-as idénye.
Csakfoci Admin 2017. augusztus 11., péntek 23:05
Szerző: Csakfoci Admin 2017. augusztus 11., péntek 23:05

Remek mérkőzéssel kezdődött meg a Premier League 25. idénye. A péntek esti első mérkőzésen az Arsenal a 2015/2016-os bajnok Leicester Cityt fogadta.

A gólzáporos rangadón a hazaiak nagyon bekezdtek, két perc után már vezettek is egy fejes góllal, amelyre gyorsan jött a válasz vendégoldalról. Vardy az első félóra végén már a vezetést is megszerezte a Leicesternek, az Arsenal részéről viszont Welbeck tett arról az első játékrész hosszabbításában, hogy döntetlennel vonulhassanak pihenőre.

A második félidőben sem kellett sokat várni a publikumnak a találatra: Vardy tíz percen belül ismét beköszönt. A 80. perc környékéig kicsit "leült" a meccs, és úgy tűnt, a vendégek örülhetnek majd, de az Arsenal nagy hajrát nyitott: előbb Ramsey köszönt be, majd két percen belül Giroud megfordította a meccset (4-3). Az utolsó percekben pedig a hazaiak már nem engedték ki a kezükből az előnyt, így egy fordulatos, gólgazdag és közönségszórakoztató mérkőzés végén ők aratták a Premier League 2017/2018-as szezonjának első győzelmét.

Arsenal–Leicester City 4–3 (Lacazette 2., Welbeck 45+2., Ramsey 83., Giroud 85. ill. Okazaki 5., Vardy 29., 56.)