Bundesliga: Szalai Ádám sem tudta megtörni csapatával az öt éve tartó átkot - videó

Szalai Ádám csereként lépett pályára a Mainzban, amely hazai pályán 1-1-es döntetlent játszott a Mönchengladbachhal a Bundesliga 11. fordulójának nyitómérkőzésén.
Csakfoci Admin 2021. november 5., péntek 22:22
Szerző: Csakfoci Admin 2021. november 5., péntek 22:22

Bundesliga, 11. forduló

Mainz-Mönchengladbach 1-1 (Widmer 77., ill. Neuhaus 38.)

Szalai Ádám nem volt ott a Mainz kezdőjében - a magyar válogatott támadót Bo Svensson vezetőedző a 81. percben küldte be - amely a Möcnegladbach ellen játszott a Bundesliga 11. fordulójának nyitómeccsén.

A mérkőzésen Neuhaus szerzett vezetést a Mönchengladbachnak a 38. percben, majd Widmer egyenlített a 77. percben. A 33 éves csatár csereként pályára lépve már nem tudott változtatni az eredményen, így maradt 1-1.

A Mainz hazai pályán 2016 januárja óta nem tudja legyőzni a Mönchengladbachot.

Szalai - aki ismét meghívót kapott Marco Rossi szövetségi kapitánytól a magyar válogatott keretébe - a szezonban hét bajnokin lépett pályára és egy gólt szerzett.

Összefoglaló

Magyar válogatott: "A következő hetekben nem játszom" - veszélyben az alapember szereplése a vb-selejtezőkön
Combsérülése miatt a Borussia Dortmund elleni szombat esti bajnoki mérkőzésen biztosan nem játszhat Willi Orbán.