A Bundesliga 25. fordulójában a Freiburg 3-1-re nyert hazai pályán a ligaújonc Union Berlin ellen. A mérkőzésen - 2018. november 10. után (483 nap) betalált a freiburgiak magyar válogatott támadója, Sallai Roland. A Gulácsi Pétert is soraiban tudó RB Leipzig gól nélküli döntetlent játszott a Wolfsburg vendégeként.
Bundesliga, 25. forduló
Bayer Leverkusen - Eintracht Frankfurt 4-0 (Havertz 4., Bellarabi 14., Paulinho 49., 55.)
Freiburg - Union Berlin 3-1 (Sallai 34., Gunter 55., Koch 82., ill. Andersson 61.) - piros lap: Frierich 92. (Union Berlin)
Hertha - Werder Bremen 2-2 (Stark 41., Cunha 61., ill. Sargent 3., Klaassen 6.)
Schalke - Hoffenheim 1-1 (McKennie 20., ill. Baumgartner 69.)
Wolfsburg - RB Leipzig 0-0
Olvastad már?
Bundesliga: A Köln bombagóllal, hatmeccses nyeretlen szériába taszította a ligaújoncot - videó
A mérkőzés előtt a 11. helyezett Köln 2-1-re legyőzte idegenben a ligaújonc Paderbornnt a német bajnokság 25. fordulójának nyitómérkőzésén.
Elolvasom
Átigazolások
DVTK
Kölcsön
Christ Tiéhi távozott a cseh Baník Ostravától, így visszatér a kölcsönből a Diósgyőri VTK-hoz. A francia középpályás egyúttal az izraeli Maccabi Bnei Reineh kölcsönjátékosa lett. (Öltözőn Túl)
ZTE
Portugál érkező
A Zalaegerszeg bejelentette André Ferreira érkezését.
DVSC
Kölcsönadás
Fél évre kölcsönbe érkezett a DEAC labdarúgócsapatához Szakács Levente. A 20 éves játékos a Debreceni VSC-ben nevelkedett, az előző fél évet Karcagon töltötte.