Bundesliga: A Köln bombagóllal, hatmeccses nyeretlen szériába taszította a ligaújoncot - videó

A mérkőzés előtt a 11. helyezett Köln 2-1-re legyőzte idegenben a ligaújonc Paderbornnt a német bajnokság 25. fordulójának nyitómérkőzésén.
Csakfoci Admin 2020. március 6., péntek 21:58
A mérkőzés előtt a 11. helyezett Köln 2-1-re legyőzte idegenben a ligaújonc Paderbornnt a német bajnokság 25. fordulójának nyitómérkőzésén.
Szerző: Csakfoci Admin 2020. március 6., péntek 21:58

Paderborn-Köln 1-2 (Srbeny 73., ill. Mere 28., Hector 36.)

A Bundesliga 25. fordulójának péntek esti mérkőzésén az utolsó helyezett Paderborn hazai pályán fogadta a Kölnt. A vendégek az első félidőben alatt két gólt is szereztek: előbb Mere közelről talált be, majd Hector bombagóljával kétgólosra nőtt az előnyük. A szünet után a hazaiak részéről Srbeny fejjel szépített a 73. percben, kialakítva ezzel az 1-2-es végeredményt.

A Paderborn a mostani vereségével már hatodik meccsén nem tudott nyerni a bajnokságban.

Összefoglaló

Átigazolások
Loki
Kölcsönben a támadó
Június 30-ig kölcsönben a szerb első osztályú OFK Beograd együttesénél folytatja pályafutását a DVSC elefántcsontparti támadója, Yacouba Silue, a megállapodás vételi opciót is tartalmaz.
Szentlőrinc
Szilágyi Szabolcs
Szilágyi Szabolcsot Szentlőrincre adta kölcsön a Csíkszereda.
Mezőkövesd
Lőrinczy hosszabbított
2028-ig szerződését hosszabbított az NB II-ben szereplő Mezőkövesd Zsóry FC középpályása, Lőrinczy Attila.
Tovább az összes átigazoláshoz