Bundesliga: Őrült második félidő, a Dortmund 18 perc alatt megfordította a Frankfurt elleni meccset - videó

A Bundesliga 18. fordulójának szombat esti mérkőzésén a Frankfurt vendégeként szereplő Dortmund 3-2-re nyert. A hazaiak a 71. percig vezettek Borre duplájával, ám második félidőben a vendégek 18 perc leforgása alatt, három gólt szerezve megfordították a találkozó eredményét.
Csakfoci Admin 2022. január 8., szombat 20:44
Szerző: Csakfoci Admin 2022. január 8., szombat 20:44

Bundesliga, 18. forduló

Frankfurt-Dortmund 2-3 (Borré 15., 24., ill. T. Hazard 71., Bellingham 87., Dahoud 89.)

A hazaiak 24 perc után már 2-0-ra vezettek a kolumbiai Rafael Borre duplájával, a második félidő második részében viszont a dortmundi együttes nagyon eredményes támadójátékot produkált, 18 perc alatt háromszor is bevette a frankfurti kaput, és végül megnyerte a találkozót.

A Dortmundnak így sikerült kihasználnia a címvédő és listavezető Bayern München pénteki botlását - 2-1-es vereség a Mönchengladbachtól -, és kilencről hat pontra csökkentette hátrányát a bajor csapattal szemben. (MTI)

Bundesliga: Szoboszlai góllal és gólpasszal segítette győzelemhez a Leipziget, Sallaiék nem nyertek 2-0-ról - eredmények, videó
A három magyar válogatott játékost is foglalkoztató RB Leipzig többek között Szoboszlai Dominik góljának és gólpasszának is köszönhetően 4-1-re legyőzte a vendég Mainzot a német labdarúgó-bajnokság 18., idei első fordulójának szombati játéknapján.
Az MU-ba tart?
Lőw Zsolt
Van esély rá, hogy a Chelsea után egy másik nagy angol klub, a Manchester United is alkalmazza Thomas Tuchelt, valamint állandó segítőjét, Lőw Zsoltot.
Ő lehet az új edző
A csakfoci.hu információi szerint Tóth Mihály a legesélyesebb jelölt a Mezőkövesd vezetőedzői pozíciójára, vele kezdheti meg az NB II-es idényt a borsodi csapat.
Muhamed Besic
A csakfoci.hu információi szerint biztossá vált, hogy Muhamed Besic a szezon végén távozik a Ferencvárostól.