Bundesliga: Amikor már mindenki azt hitte, elbukja a győzelmet a Dortmund, Haaland izomból a léc alá bombázott - videó

A Borussia Dortmund 3-2-re legyőzte a Hoffenheimet a német élvonalbeli bajnokság 3. fordulójában.
Csakfoci Admin 2021. augusztus 27., péntek 22:51
Szerző: Csakfoci Admin 2021. augusztus 27., péntek 22:51

Bundesliga, 3. forduló

Borussia Dortmund-Hoffenheim 3-2 (Reyna 49., Bellingham 69., Haaland 91., ill. Baumgartner 61., Dabbur 90.)

A Bajnokok Ligája előző szezonjában a legjobb támadónak választott 21 éves norvég válogatott csatár a legjobbkor volt eredményes, találata előtt egy perccel ugyanis még úgy tűnt, a Hoffenheim tud pontot menteni.

A gól nélküli első félidőt követően a Dortmund kétszer is vezetett, de a 90. percben Munas Dabbur 2-2-re alakította az állást, Haaland góljára viszont már nem tudott válaszolni a sinsheimi együttes, amely ezzel elveszítette eddigi veretlenségét. (MTI)