Bundesliga: A Köln bombagóllal, hatmeccses nyeretlen szériába taszította a ligaújoncot - videó

A mérkőzés előtt a 11. helyezett Köln 2-1-re legyőzte idegenben a ligaújonc Paderbornnt a német bajnokság 25. fordulójának nyitómérkőzésén.
Csakfoci Admin 2020. március 6., péntek 21:58
A mérkőzés előtt a 11. helyezett Köln 2-1-re legyőzte idegenben a ligaújonc Paderbornnt a német bajnokság 25. fordulójának nyitómérkőzésén.
Szerző: Csakfoci Admin 2020. március 6., péntek 21:58

Paderborn-Köln 1-2 (Srbeny 73., ill. Mere 28., Hector 36.)

A Bundesliga 25. fordulójának péntek esti mérkőzésén az utolsó helyezett Paderborn hazai pályán fogadta a Kölnt. A vendégek az első félidőben alatt két gólt is szereztek: előbb Mere közelről talált be, majd Hector bombagóljával kétgólosra nőtt az előnyük. A szünet után a hazaiak részéről Srbeny fejjel szépített a 73. percben, kialakítva ezzel az 1-2-es végeredményt.

A Paderborn a mostani vereségével már hatodik meccsén nem tudott nyerni a bajnokságban.

Összefoglaló

Átigazolások
KBSC
Kiállnak Kuttor mellett
Simon Miklós, a KBSC sportigazgatója nyilatkozott Kuttor Attila vezetőedzőről: "Teljes mellszélességgel mellette van a klub, azért dolgozunk, hogy az a győzelem jöjjön, ami mindenkinek hitet adhat."
Légiósok
Kovács Bendegúz
Kovács Bendegúz újabb találata után a tekintélyes La Gazzetta dello Sport már külön cikkben foglalkozott vele és a lehetséges "Juve-szállal".
Karcag/DVSC
Fiatal az NB II-ben
A DVSC-vel kötött kooperációs szerződés értelmében újabb korosztályos válogatott kaphat lehetőséget az NB II-es Karcagban a 18 éves támadó, Egri Imre személyében.
Tovább az összes átigazoláshoz