Bundesliga: A 8 meccse nyeretlen csapat a 90. percben még kettővel vezetett, de mégsem győzött - videó

A 90. percig úgy tűnt, véget ér az Eintracht Frankfurt nyolcmeccses nyeretlenségi sorozata a Bundesligában, de a Borussia Mönchengladbach két kései góllal elvitte mégis az egyik pontot. André Silva duplázott, Lars Stindl pedig triplázott a keddi mérkőzésen.
Dudás Gábor 2020. december 15., kedd 20:58
Szerző: Dudás Gábor 2020. december 15., kedd 20:58

Bundesliga, 12. forduló:

Eintracht Frankfurt – Borussia Mönchengladbach 3-3 (André Silva 22., 24. – az elsőt 11-esből, Barkok 32., ill. Stindl 15., 90., 95. – a másodikat 11-esből) - piros lap: Abraham (Frankfurt, 81.)

20:30: Hertha – Mainz

20:30: VfB Stuttgart – Union Berlin

20:30: Werder Bremen – Borussia Dortmund