Bámulatos gólpasszt adott a magyar fiatal Angliában - videó

Szerető Krisztofer mozdulatát tényleg látni kell. Fantasztikus megoldással hozta helyzetbe társát.
Budai László 2017. október 16., hétfő 21:53
Szerető Krisztofer mozdulatát tényleg látni kell. Fantasztikus megoldással hozta helyzetbe társát.
Szerző: Budai László 2017. október 16., hétfő 21:53

A Stoke City U18-as csapata sima, 6-0-s győzelmet aratott a Blackburn ellen a korosztályos Premier League-ben. A találkozó legszebb mozdulata a Stoke magyarjának, Szerető Krisztofernek a nevéhez fűződik, aki rabona-mozdulattal adott gólpasszt csapattársának.

Szerető egyébként tagja volt az elitkört kiharcoló U19-es válogatottnak is.

A fantasztikus trükkre a Stoke Twitter-oldala is igen büszke.

Átigazolások
Újpest
Kapus érkezhet
A csakfoci.hu információi szerint a Csákvártól érkezhet Újpestre a 19 éves kapus, Lehoczki Bendegúz - de csak a nyáron.
Budaörs
Menesztették Bognár György fiát
Az NB III-as klub úgy döntött, hogy felmenti a csapat korábbi játékosát és vezetőedzőjét, ifjabb Bognár Györgyöt a sportigazgatói posztról. (bsc1924.com)
BVSC
Még lesznek erősítések
Lehoczky Roland és Katona Máté érkezése után, jelenleg is több játékos leigazolásán dolgoznak - árulta el a BVSC-Zugló labdarúgócsapatának ügyvezetője, Jakab Zoltán. (bvsc.hu)
Tovább az összes átigazoláshoz