A Haladás 27 éves támadója már az első percben megszerezhette volna a vezetést a Debrecen ellen.
Korábban már beszámoltunk arról, hogy a Haladás 2-0-ás vereséget szenvedett a Debrecen ellen, és így a szombathelyiek a kiesőhelyen telelnek az NB I-ben.
A mérkőzés krónikájához hozzátartozik, hogy már az első percben büntetőt kapott az utolsó helyen álló Haladás: Funsho robogott el a jobb oldalon, középre adása egy kézről pattant le, Kassai Viktor tizenegyest ítélt. Gaál Bálint állt a labda mögé, de a kapu jobb oldalába tartó lövését Nagy Sándor kivédte, majd a kipattanót az üres kapu helyett a bal alsó mellé gurította.
Nézd meg Gaál dupla bakiját:
Neked ajánljuk
Átigazolások

Diósgyőr
Ismet légiós az orvosin
Sikerrel zárultak a tárgyalások a DVTK és a ZTE között a zalaiak támadója, Yohan Croizet ügyében, és a 33 éves francia már orvosi vizsgálaton is járt a miskolciaknál. (Nemzeti Sport)

Nyíregyháza
Belső védőt igazoltak
Hivatalos honlapján jelentette be az NB I-ben szereplő Nyíregyháza, hogy 1+1 éves szerződést kötött az ETO korábbi csapatkapitányával, Eneo Bitrivel.

Fradi
Kajánt kölcsönadták
Az FTC bejelentette, hogy a most futó szezonra kölcsönadta Kaján Norbertet a román élvonalbeli Csíkszeredának.