A videóbíró mentette meg a Milant a blamától - videó

Az AC Milannal 1984 decembere óta először fordult elő, hogy sorozatban négy bajnoki meccsen nem tudott betalálni.
Mokány Lajos 2018. december 26., szerda 14:47
Az AC Milannal 1984 decembere óta először fordult elő, hogy sorozatban négy bajnoki meccsen nem tudott betalálni.
Szerző: Mokány Lajos 2018. december 26., szerda 14:47

A 19. helyen álló Frosinone vendége volt a milánói gárda, és a mérkőzés 0-0-val zárult. A vendégek részéről Castillejo a kapufát találta el, míg a második félidőben több nagy ziccert is kihagytak a piros-feketék, igaz, a hajrában Donnarumma nagy védése mentette meg őket a blamától.

A meccs legnagyobb visszhangot kapott esete viszont a Frosinone meg nem adott találata volt: a 37. percben Ciano lőtt közvetlen közelről a vendégkapuba. Csakhogy hiába ünnepeltek a hazaiak, miután a játékvezető visszanézte az akciót a videóbíró segítségével, érvénytelenítette a találatot. Döntése szerint az akció előtti labdaszerzés volt szabálytalan.

Olvastad már?
Ilyen még nem volt: C. Ronaldo nem lesz kezdő a Juventusban
A karácsonyi játéknapon nem csak Angliában, hanem Olaszországban is nagyüzem lesz az élvonalbeli futballpályákon: ebből azonban alighanem kimarad Cristiano Ronaldo.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások
Légiósok
Kerkez Milos
A TBR Football exkluzív cikkben számolt be arról, hogyan alakul a Liverpool balhátvéd-keresése, főszerepben Kerkez Milossal.
ETO
Profi szerződés
Aláírta első profi szerződését Brecska Dániel, az ETO saját nevelésű kapusa.
Ferencváros
Bollát összehozták a Fradival
Szurkolói oldalak szerint az FTC érdeklődik a Rapid Wien magyar válogatott jobbhátvédje, Bolla Bendegúz iránt, ám az m4sport.hu úgy értesült, hogy nem történt kapcsolatfelvétel.
Tovább az összes átigazoláshoz