Fotó: fradi.hu

A Fradi-tábor koreói külföldön is taroltak: Az év legjobbjai között a világon – videó

A 2021-es esztendőre vonatkozóan a fradisták is bekerült a világ tíz legjobb szurkolótáborai közé.
Nyikes Zoltán 2021. december 28., kedd 11:13
Fotó: fradi.hu
A 2021-es esztendőre vonatkozóan a fradisták is bekerült a világ tíz legjobb szurkolótáborai közé.
Szerző: Nyikes Zoltán 2021. december 28., kedd 11:13
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Ahogyan az lenni szokott, a többek között a szurkolói látványokkal is foglalkozó Ultras World honlap az idei év végén is elkészítette top 10-es összeállítását a világ legjobb ultráiról.

A gyűjteményben helyett kaptak a Ferencváros drukkerei is, akik a kilencedik helyre futottak be a listán. Az Ultras World a videójában többek között kiemeli a Fradi-tábor Újpest elleni koreográfiáját, valamint a nemzetközi meccsek látványait is.

Olvastad már?
A Honvéd egyik száműzöttje és a Fradi korábbi játékosa is ugyanannál az NB I-es klubnál merült fel
A csakfoci.hu információi szerint elképzelhető, hogy Eppel Márton Mezőkövesden folytathatja pályafutását, ahogy Kulcsár Dávid esetleges szerződtetése is felmerült a borsodiaknál.
Elolvasom
Átigazolások
Honvéd
A bukott edző új klubja
A Honvédtól 2023 májusában, az NB I-es kiesést követően menesztett Dean Klafuric lett az albán rekordbajnok KF Tirana vezetőedzője.
ZTE
Akpe Victory
A svájci FC Basel közel áll Akpe Victory szerződtetéséhez: a Zalaegerszeg mintegy 3 millió eurót kap a nigériai védőért, és a későbbi átigazolási díjból is részesedik majd. (Ben Jacobs)
Szentlőrinc
Középpályás érkezett
Az Újpesttől igazolt a Szentlőrinc, miután szerződtették a 22 éves Varga Györgyöt, aki szerződése lejártával csatlakozott.
Tovább az összes átigazoláshoz