A Fenerbahce döntetlent játszott a középmezőnyben lévő Antalyaspor elleni csütörtöki bajnokiján. A magyar válogatott védő, Szalai Attila végig a pályán volt, a 7. percben sárga lapot kapott.
A magyar válogatott Szalai Attila sorozatban kilencedik alkalommal lépett pályára kezdőként török élvonalbeli együttese, a Fenerbahce színeiben. A harmadik helyezett Fener a középmezőnyben tanyázó Antalyasport fogadta hazai pályán.
A hazaiak egy óriási egyéni hiba következtében gyorsan hátrányba kerültek, amire a 83. percig nem is tudtak válaszolni. Ekkor jött az egyenlítés, a hajrában pedig mindkét csapat megszerezhette volna a győzelmet: a Fenerbahce kapufát lőtt és kapott egy tizenegyest is, amit aztán VAR-ral visszavontak, az Antalyaspor pedig ziccert hibázott.
Szalaiék így a tabella alapján meglepetésre pontokat vesztettek a ráadással együtt 100 percig tartó bajnokin.
Fenerbahce - Antalyaspor 1-1
A mérkőzés góljai videón:
Neked ajánljuk
Átigazolások

Diósgyőr
Ismet légiós az orvosin
Sikerrel zárultak a tárgyalások a DVTK és a ZTE között a zalaiak támadója, Yohan Croizet ügyében, és a 33 éves francia már orvosi vizsgálaton is járt a miskolciaknál. (Nemzeti Sport)

Nyíregyháza
Belső védőt igazoltak
Hivatalos honlapján jelentette be az NB I-ben szereplő Nyíregyháza, hogy 1+1 éves szerződést kötött az ETO korábbi csapatkapitányával, Eneo Bitrivel.

Fradi
Kajánt kölcsönadták
Az FTC bejelentette, hogy a most futó szezonra kölcsönadta Kaján Norbertet a román élvonalbeli Csíkszeredának.