Marokkó továbbjutása után eltört a mécses a 37 éves portugál világsztárnál.
Szombat délután Marokkó nagy meglepetésre búcsúztatta Portugáliát a világbajnokság negyeddöntőjében, így az afrikai csapat az angol-francia párharc győztesével vb-döntőért vívhat.
A lefújást követően Cristiano Ronaldo sírva vonult az öltözőbe, míg a marokkóiak a játéktéren ünnepeltek. A portugál világsztárt egy biztonsági ember próbálta vigasztalni. Elképzelhető, hogy most láthattuk utoljára világbajnokságon futballozni a 37 éves támadót.
Ronaldo knowing he’s about to get WHAT HAPPENEDUHHHHHH https://t.co/HEQx5TyQtH
— Barstool Sports (@barstoolsports) December 10, 2022
Olvastad már?
Vb 2022: Folytatódik a marokkói csoda, a spanyolok után Ronaldóékat is lenullázták és kiütötték En Nesyriék - videó
Marokkónak továbbra sem tudott egy ellenfele sem betalálni, így En Nesyri pazar fejes gólja elég is volt ahhoz, hogy Portugáliát is legyőzze, és már az elődöntőt ünnepelhesse.
Elolvasom
Átigazolások
Galatasaray
Sallai Liverpoolba kerülhet?
A törökök állítják: Sallai Roland csereügylet keretében kerülhet a Liverpoolhoz.
NB I
Szerb kapus a célkeresztben
A szerb Radnbicki Nis 23 éves, lejáró szerződésű kapusa, Strahinja Manojlovic magyar, lengyel, ukrán és török klubok érdeklődését is felkeltette. (cagdaskocaeli.com.tr)
Légiósok
Lisztest eladják?
A német Eintracht Frankfurt a kölcsönben az FTC-nél szereplő Lisztes Krisztián eladásából is bevételt remélhet a nyáron. (Frankfurter Allgemeine)