Foci vb: Egy hét után újra a válogatottal edzett Ronaldo

Cristiano Ronaldo szerint az oroszországi világbajnokságra készülő portugál labdarúgó-válogatott is egy nyerő csapat.
Csakfoci Admin 2018. június 5., kedd 14:34
Cristiano Ronaldo szerint az oroszországi világbajnokságra készülő portugál labdarúgó-válogatott is egy nyerő csapat.
Szerző: Csakfoci Admin 2018. június 5., kedd 14:34

A 33 éves játékos szabadságáról visszatérve hétfőn csatlakozott a kerethez, s este már meg is osztott a közösségi oldalán egy képet, amelyen néhány társával látható.

https://www.instagram.com/p/BjnNh72Fq4Z/

Nagyon örülök, hogy újra a válogatottammal lehetek és edzhettem velük. Természetesen ez egy nyerő csapat – írta az ötszörös aranylabdás futballista.

Ronaldo körülbelül egyhetes pihenőt kapott azután, hogy a Real Madriddal ismét megnyerte a Bajnokok Ligáját, s most csatlakozott a Lisszabonban készülő Európa-bajnok együtteshez. Az előző két felkészülési mérkőzésen még nem lépett pályára, de a csütörtöki, Algéria elleni találkozón már ő vezeti majd a gárdát.

A portugálok jövő pénteken kezdik a vb-t Szocsiban, egy slágermeccsel, a spanyolok ellen. A folytatásban Marokkó (június 20.), majd Irán (június 25.) következik a csoportszakaszban.

(MTI)

Átigazolások
Szeged
Aczélt elküldték
Mindössze egy tavaszi bajnoki után a Szeged megköszönte Aczél Zoltán munkáját.
Fradi
Nagyot kaszálnak
A Csakfoci úgy tudja, ha létrejön Redzic Damir DAC-ból Salzburgba igazolása, az az FTC-nek is körülbelül 500 millió forintnyi eurót érhet.
DVTK
Ambrose befuthat
Megérkezett Diósgyőrbe Peter Ambrose, aki az Aberdeentől kölcsönben kerülhet a DVTK-hoz - értesült a Diósgyőri könyv FB-oldal. Hivatalos bejelentés még nem történt az ex-újpesti játékos ügyében.
Tovább az összes átigazoláshoz