Ryan Camenzuli balszerencsés öngólt vétett Ukrajna ellen.
A Európa-bajnoki selejtezők keddi játéknapján Málta hazai pályán 3-1-s vereséget szenvedett Ukrajnától. Az első játékrészben meglepetésre a máltaiak szereztek vezetést, innen tudtak fordítani a vendégek.
Az ukránok egyenlítő góljához nagyban hozzájárult a máltaiak védője, Ryan Camenzuli is, aki egy pontatlan keresztbe adott labdánál - valószínűleg - tisztázni szeretett volna, azonban elcsúszott, így kissé komikus - és szerencsétlen - módon végül a saját kapujába továbbított.
Az öngól:
Olvastad már?
Válogatott: Újabb elképesztő rekord, a litván-magyar Eb-selejtező az év legnézettebb sporteseménye lett itthon
A szombati szerbek elleni összecsapást megelőzve a keddi litván-magyar közvetítés lett az év legnézettebb sporteseménye hazánkban.
Elolvasom
Átigazolások
Fradi
Így áll Tóth Alex ügye
A Lazio 10 millió eurót, plusz bónuszokat kínált, de a Fradi 2 millióval többet akar. A rómaiak bíznak a gyors megegyezésben, így Fabiani sportigazgató nem utazott el a csapat veronai meccsére. (Di Marzio)
Csákvár
Magyar pótlása
"Nem tervezünk új igazolást, házon belül próbáljuk megoldani a helyettesítését" - mondta Tóth Balázs vezetőedző a Puskáshoz szerződő Magyar Zsolt pótlásáról.
Karcag
Távozó
A Karcag közös megegyezéssel felbontotta Berkeczi Csongor szerződését, aki így távozik a csapattól. A védő nyáron érkezett a klubhoz, egyetlen Magyar Kupa-mérkőzésen lépett pályára.