Fotó: uefa.com

Eb 2024: Olyat tett Southgate, amire eddig nagyon kevesen voltak képesek

Gareth Southgate a 100. meccsén ült a kispadon az angol futballválogatott szakvezetőjeként, ezzel ebben a minőségében ő lett a harmadik angol, aki elérte ezt a mérföldkövet Walter Winterbottom (139) és Alf Ramsey (113) után.
Csakfoci.hu 2024. július 7., vasárnap 13:10
Fotó: uefa.com
Gareth Southgate a 100. meccsén ült a kispadon az angol futballválogatott szakvezetőjeként, ezzel ebben a minőségében ő lett a harmadik angol, aki elérte ezt a mérföldkövet Walter Winterbottom (139) és Alf Ramsey (113) után.
Szerző: Csakfoci.hu 2024. július 7., vasárnap 13:10
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A szakember „századossá” válását az IFFHS emelte ki a németországi Európa-bajnokság Anglia–Svájc negyeddöntős meccse kapcsán, amelyet a szigetországiak az 1–1-et követő hosszabbítás után büntetőkkel nyertek meg 5–3-ra.

A sportág történetével és statisztikáival foglalkozó nemzetközi szervezet vasárnapi összefoglalójában emlékeztetett rá, hogy Southgate-tel Anglia továbbra is veretlen az Eb-ken, 12 meccséből öt döntetlen mellett hetet megnyerve. Ez – holtversenyben Portugáliával – a második legjobb veretlenségi sorozat a kontinensviadalok históriájában, ebben a mutatóban Spanyolország tartja a rekordot 14 mérkőzéssel. (MTI)

Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Tovább az összes átigazoláshoz