Eb 2024: Kamu 11-est kaptak az angolok az olvasók szerint - így szavaztak a vitatott büntetőről

Elég egyértelmű volt a végeredmény az Angliának megítélt 11-es kapcsán.
Csakfoci.hu 2024. július 12., péntek 16:10
Elég egyértelmű volt a végeredmény az Angliának megítélt 11-es kapcsán.
Szerző: Csakfoci.hu 2024. július 12., péntek 16:10

A Csakfoci előző szavazásán az alábbi kérdést tettük fel az olvasóink számára: "Szerinted 11-est ért a holland Dumfries belépője Anglia ellen?"

Mint ismeretes, Hollandiában, de még Angliában is heves reakciókat, illetve vitákat generált a szerdai Eb-elődöntőn megítélt büntetőt, amellyel végül egyenlített Anglia - később pedig fordítottak is a döntőbe jutó britek.

Olvasóink szerint viszont viszonylag egyértelmű volt a helyzet: a több mint ezer szavazat alapján a voksolók 61 százaléka szerint nem kellett volna 11-est ítélnie a német Felix Zwayer játékvezetőnek, és csak 39 százalék gondolta úgy, hogy jogos volt a büntető. 

A szavazás végeredménye

Szerinted 11-est ért a holland Dumfries belépője Anglia ellen?

Igen, egyértelmű büntető volt! - 39%

Nem, ez nem 11-es! - 61%

Szerinted ki nyeri a 2024-es Európa-bajnokság döntőjét? - szavazz és nyerj itt!

Átigazolások
Budafok
Visszaigazolt a csatár
Hosszú távú szerződést kötöttek a 20 éves csatárral, Korponai Bencével, aki öt év után igazolt vissza nevelőklubjához.
Tiszakécske
Ausztriából igazoltak
A 18 éves utánpótlás-válogatott védő/középpályás, Szekér Botond az osztrák harmadik vonalban szereplő SV Gloggnitz csapatától igazolt Tiszakécskére.
Csíkszereda
Nagy dobásra készülnek
Sajtóinformációk szerint két magyar középpályással, Kleinheisler Lászlóval és Tajti Mátyással is megegyezett a román Szuperligában szereplő FK Csíkszereda.
Tovább az összes átigazoláshoz