Átigazolási hírek
Újpest
Ganea apja kiakadt
Édesapja szerint a kedden elküldött George Ganea azért került nehéz helyzetbe Újpesten, mert román.
ETO
Nemet mondtak a katalánoknak
A La Ligában szereplő Girona már ajánlatot is tett az ETO 20 éves ukrán-magyar csatáráért, Oleksandr Pyshchurért, de a győriek első körben nemet mondtak a megkeresésre. (Nemzeti Sport)
Légiósok
Szalai Attila
Miközben ügynöke szerint nem hagyja el a Kasimpasát, a török sajtó szerint Szalai Attila országon belüli klubváltása még elképzelhető lehet - ez a csapat viheti.
ZTE
17 éves tehetség a kiszemelt
A ZTE a 17 éves Vörös Barna megszerzését fontolgatja: a középpályás 9 mérkőzésen lépett pályára a Mezőkövesdben, és ő lett az első 2008-as születésű játékos, aki gólt szerzett az NB II-ben. (Nemzeti Sport)
Újpest
Szerződésbontás
Az Újpest a keddi napon szerződést bontott a román támadóval, George Ganeával, aki 37 mérkőzés és 4 gólpassz után távozik - jelentette be a klub.
Ferencváros / ETO
Vitális a Fradi kiszemeltje
Információink szerint a Ferencváros konkrét érdeklődést mutat Vitális Milán iránt.
Kisvárda
Külföldi edzőjelölttel is tárgyaltak
Már zajlanak az egyeztetések a játékosokkal Kisvárdán, de Révész Attila egy edzőjelölttel is tárgyalt.
Légiósok
Szalai nem megy sehová
"Komolytalan hír, az illetékes újságíró már elnézést is kért" - ezzel a nyilatkozattal lőtte le a Szalai Attila távozásáról szóló török kacsát a védő ügynöke, Ibra Polat a Blikknek.
Csíkszereda
Több magyar távozhat
Szabó Bálinttal télen szerződést bonthat a Csíkszereda, a játékosért ügynöke szerint NB I-es és NB II-es klub is érdeklődik. Mellette Kelemen Dávid és Kaján Norbert távozására is van esély. (NSO)
Légiósok
Nem maradhat a braziloknál
Nem kapott munkavállalási engedélyt és elutasították a további vízumkérelmemet a 20 éves Barkóczi Benedeknek, akinek így el kell hagynia Brazíliát. (Barkóczi Beni Facebook)
Újpest
Szélesi Zoltán
Exkluzív híreink Újpestről: úgy tudjuk, Szélesi Zoltán veszi át a lila-fehérek irányítását.
Légiósok
Szalai Attila
Arról cikkeznek, hogy kérdőjelessé vált Szalai Attila jövője a Kasimpasában.
DAC/ETO
Csinger Márk
Jan Van Daele, a DAC ügyvezető igazgatója: "Csinger a mi kötelékünkbe tartozik, hosszabbítottunk vele 2028-ig. A következő időszak nem arról fog szólni, hogy eladjuk a Ferencvárosnak.” (M4)
MTK
Polyák Balázs
Polyák Balázs, az MTK klubmenedzsere szerint télen nem várható nagy változás: játékoseladás nincs tervben, az érkezők száma arányos lesz a távozókéval, de a vezetőség és az "élet eseményei" mindezt felülírhatják.
Crvena zvezda
Stankovicot kinevezték
Hivatalossá vált a korábbi Fradi-edző belgrádi visszatérése. Dejan Stankovic a Fradinál is bevált stábjával dolgozhat majd a Zvezdánál.