Fotó: kasimpasa.com.tr

Váratlan fordulat Szalai Attila körül, nem számol vele török csapata - sajtóhír

Állítólag elválnak egymástól a Kasimpasa és Szalai Attila útjai.
Póczik Dávid 2025. december 22., hétfő 23:01
Fotó: kasimpasa.com.tr
Állítólag elválnak egymástól a Kasimpasa és Szalai Attila útjai.
Szerző: Póczik Dávid 2025. december 22., hétfő 23:01
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Egybehangzó török sajtóértesülések szerint a Kasimpasa nem számít a továbbiakban Szalai Attila játékára, annak ellenére sem, hogy a magyar válogatott védő papíron a teljes szezonra érkezett kölcsönbe a klubhoz.

Szalai az őszi idény során rendszeresen játéklehetőséget kapott, a legtöbb mérkőzésen kezdőként lépett pályára, teljesítményével pedig újra bekerült a magyar válogatott keretébe is. Mindez alapján nem tűnt úgy, hogy a klub elégedetlen lenne vele, a török hírek most mégis arról szólnak, hogy a klub vezetése nem ragaszkodik a tavaszi folytatáshoz. (A hírt ugyanakkor érdemes némi fenntartással kezelni, hiszen a török átigazolási sajtóban nem ritkák a spekulatív értesülések.)

A helyzetet egyébként árnyalja, hogy Szalai továbbra is a Hoffenheim játékosa, a német klubtól érkezett kölcsönbe. A megállapodás részletei nem nyilvánosak, ám nagy valószínűséggel a Bundesligában szereplő egyesület a fizetésének egy részét is állja, ami megkönnyítheti az esetleges korai visszatérést.

Várhatóan a következő időszakban bővebb információk érkeznek Szalai jövőjéről és az esetleges elválás hátteréről is.

Pörögnek a hírek az átigazolási piacon, kövesd a csakfoci.hu folyamatosan frissülő átigazolási rovatát, ahol minden fontos információt azonnal megtalálsz - KATTINTS!

Olvastad már?
Újpest: Megvan, ki lesz az új edző, Németországból segítő is érkezik - exkluzív
A Csakfoci értesülései szerint Szélesi Zoltán lesz az Újpest edzője, Németországból érkező segítője lesz a IV. kerületi klubnál.
Elolvasom
Átigazolások
Loki/Paks
Szendrei Ákos
A DVSC három évre szerződtette Szendrei Ákost.
Honvéd
Új szerzemény
Osman Hadzikic 1+1 éves szerződést kötött a Honvéddal.
Légiósok
Pécsi kölcsönben
Ausztriában folytathatja a Liverpool magyar kapusa, Pécsi Ármin.
Tovább az összes átigazoláshoz