Fotó: ujpestfc.hu
Hivatalossá vált, amit szerdán előre jeleztünk: Milos Kruscicot a korábbi sikeredző, Nebojsa Vignjevic váltja az újpesti kispadon.
Igaznak bizonyultak a csakfoci.hu szerdai információi: az Újpest FC a csütörtöki napon közös megegyezéssel hivatalosan is szerződést bontott Milos Kruscic vezetőedzővel, a csapat irányítását a lila-fehér szurkolók által is jól ismert Nebojsa Vignjevic veszi át - jelentette be a klub.
Az 54 éves szerb edző 2013 októbere és 2020 júniusa között irányította az együttest, ez idő alatt 258 mérkőzésen ült a kispadon, 107 győzelem mellett, 75 döntetlent és 76 vereséget ért el, közel hétéves IV. kerületi karrierje alatt kétszer is Magyar Kupa-győzelemig vezette a csapatot (2014, 2018), 2014-ben magyar Szuperkupát, 2018-ban bajnoki bronzérmet is szerzett.
Olvastad már?
A Fradi és a Loki ugyanazt a gólvágót akarja megszerezni - sajtóhír
Ramil Sheydayev már korábban is képben volt a zöld-fehéreknél, de egy hete a Debrecennel hozták kapcsolatba. Most ismét arról szólnak a hírek, hogy szeretné őt a Fradi.
Elolvasom
Átigazolások
Puskás Akadémia
Két finn légiós jövője is kérdéses?
A Helsingin Sanomat c. finn lap szerint Urho Nissilä és Mikael Soisalo felcsúti jövője is kétségessé vált a magyarországi kormányváltással.
Légiósok
Szoboszlai az új szerződéséről
Szoboszlai Dominik tisztázta új szerződésének helyzetét a Liverpoolnál – és egyértelműen hosszú távon maradna a klubnál.
Fradi
Keane újabb kérője?
Angliában azt a forgatókönyvet vázolták fel, hogy ha Frank Lampard a Bournemouth kedvéért elhagyja a Coventryt, akkor minden szempontból Robbie Keane lenne az ideális utód a PL-be feljutó klubnak.