Fotó: molfehervarfc.hu

Nem marad az NB II-es csapatnál a bajnok és válogatott kapus - több hazai klub is érdeklődik iránta

Honlapunk úgy tudja, hogy Kovácsik Ádám távozik az ETO-tól. A 32 éves kapus az előző szezonban a Fehérvár játékosaként kölcsönben szerepelt Győrben.
Csakfoci.hu 2023. június 27., kedd 10:34
Fotó: molfehervarfc.hu
Honlapunk úgy tudja, hogy Kovácsik Ádám távozik az ETO-tól. A 32 éves kapus az előző szezonban a Fehérvár játékosaként kölcsönben szerepelt Győrben.
Szerző: Csakfoci.hu 2023. június 27., kedd 10:34

A Fehérvár pár napja számolt be róla, hogy szerződése lejártával távozik a Viditől Kovácsik Ádám.

Információink szerint a rutinos kapus nem marad Győrben sem, ahol kölcsönben védett az elmúlt idényben. Kovácsik több hazai klub érdeklődését is felkeltette, de egyelőre még nem dőlt el a sorsa.

Az egyszeres válogatott kapus nyolc évig volt Fehérváron, ahol bajnokságot és Magyar Kupát is nyert a Vidivel. Kétszer megválasztották a szezon kapusának. Összesen 195 tétmérkőzésen védett a Vidiben, 76 alkalommal nem kapott gólt.

Átigazolások
Debrecen
Angolok jönnek, spanyolok mennek
Új tulajdonos érkezhet a DVSC-hez: információink szerint egy angol befektetői csoport veheti át a debreceni futball irányítását. A megállapodás napokon belül megszülethet.
Újpest
Román csapat szemelte ki a védőt
Román sajtóhírek szerint az FCSB szemet vetett André Duartéra, akivel kapcsolatban korábban már visszautasított az Újpest egy rekordközeli ajánlatot és szerződést is hosszabbított vele.
Légiósok
Szalai Attila
A Hoffenheimtől a török Kasimpasában kölcsönben szereplő Szalai Attila menedzsere a Blikknek elmondta, a magyar válogatott hátvéd már a télen, de legkésőbb a nyáron végleg távozik a német csapattól.
Tovább az összes átigazoláshoz