A csakfoci.hu információi szerint Győrben folytatja pályafutását a Nyíregyháza támadója, Yasin Hamed.
A csakfoci.hu értesülései szerint távozik a Nyíregyházától Yasin Hamed, aki az előző szezont kölcsönben Békéscsabán töltötte, a végül NB III-ba kiesett csapatban 36 bajnokin hat gólt szerzett.
Úgy tudjuk, a 23 éves támadó marad az NB II-ben, de a Szpari helyett az ETO FC Győrt erősíti a jövőben.
A győriek folyamatosan építik a következő szezon csapatát, kedden jelentették be, hogy megszerezték a Fehérvár FC labdarúgóját, Claudiu Bumbát.
Olvastad már?
Megerősítve: A Debrecen BL-selejtezős csapatnak adta el magyar támadóját - itt az oka a furcsa időzítésnek
A csakfoci.hu értesüléseinek megfelelőlen Sós Bence a Topolyához igazolt.
Elolvasom
Átigazolások
Haladás
Hosszabbítás
Simon Ádámmal hosszabbított a Haladás. A klub vezetőedzője további 3 évre írt alá a zöld-fehéreknél.
Ex-Fradi
Blazic hazaigazolt
Miha Blazic a szlovén élvonalbeli NK Maribor játékosa lett.
Szeged
Jobbvédőt igazoltak
Dragan Cubra Szegeden folytatja pályafutását. A szerb és magyar állampolgársággal is rendelkező jobboldali szélsővédő korábban a Ferencváros NB III-as csapatában 63 alkalommal lépett pályára.