Fotó: fehervarfc.hu
Sajtóhírek szerint várhatóan 500 ezer eurót kap Csongvai Áronért a Fehérvár.
Kedden írtunk róla, hogy a svéd Expressen szerint a Fehérvár mindenben megállapodott az AIK-val, Csongvai Áron pedig hamarosan orvosira utazik a stockholmi klubhoz, és amennyiben mindent rendben találnak, úgy a svédek hároméves szerződést kötnek a 24 éves, korábbi utánpótlás-válogatott középpályással.
Az Expressen szerdai értesülései szerint az AIK a Vidi középpályásáért várhatóan 500 ezer eurót, vagyis körülbelül 5,5 millió svéd koronát fizet.
A 24 éves játékos ebben a szezonban meghatározó szerepet játszott a magyar bajnokságban: 18 mérkőzésen egy gólt és négy gólpasszt jegyzett. Az AIK célja, hogy megerősítse középpályáját, és Csongvai érkezése komoly erősítést jelenthet számukra - írta a lap.
Olvastad már?
Grzelak szerint nem szabad beragadnia az Újpestnek: "A vihart túl kell élni és megerősödni benne"
Bartosz Grzelak értékelte az Újpest két tavaszi mérkőzését, kiemelve, nem szabad beragadniuk az ETO elleni vereség után.
Elolvasom
Átigazolások
Megvan az utódja?
Gulácsi Péter
Egyre közelebb kerülhet Gulácsi Péter a Villarrealhoz, miközben a Leipzignél már az esetleges utódjáról is érkeznek hírek.
Légiósok
Gera ideje lejárt Iránban?
Gera Dániel helyzete egyre kilátástalanabbnak tűnik a Persepolisnál: sérülés miatt hetekre kidőlt, miközben a hírek szerint a klub már azon dolgozik, hogy megváljon tőle.
Kisvárda
Válogatott középpályás jött
A Kisvárda bejelentette a 19-szeres azeri válogatott Anatoliy Nuriyev érkezését.