Fotó: MTI/Hegedüs Róbert

Fradi: Távozhat a lassan egy éve gólképtelen válogatott támadó, magyar csapattársa is lehet - sajtóhír

Két légiós, Ben Romdhane és Pesic távozása is szóba került külföldön, de csak az egyik hírnek van alapja.
Nyikes Zoltán 2025. január 27., hétfő 15:08
Fotó: MTI/Hegedüs Róbert
Két légiós, Ben Romdhane és Pesic távozása is szóba került külföldön, de csak az egyik hírnek van alapja.
Szerző: Nyikes Zoltán 2025. január 27., hétfő 15:08
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Az előző hétvégén Mohammed Abu Faniról jelentek meg átigazolással kapcsolatos hírek, ezúttal pedig a Ferencváros újabb két légiósát hozták szóba külföldön más csapatokkal.

Az Espérance Time szerint a 45-szörös tunéziai válogatott Mohamed Ali Ben Romdhane volt klubja, az Esperance tárgyal a Fradival egy egyéves kölcsönadásról, és azt is hozzáteszik, hogy a középpályással már meg is állapodtak - szúrta ki a hírt az ulloi129.hu, amely azonban úgy tudja, hogy ez nem igaz.

Aleksandar Pesic iránt pedig egy török újságíró szerint a másodosztályú Ankaragücü érdeklődik, és állítólag már óvatos tárgyalások is indultak. Az ulloi129.hu úgy értesült, hogy a szerb támadó körül van mozgolódás, a távozása nem elképzelhetetlen. Az egyszeres szerb válogatott csatár 2023 nyarán érkezett a zöld-fehérekhez, 43 mérkőzésen 12 gól és 8 assziszt a mérlege, legutóbb 2024. február 28-án volt eredményes a DVSC elleni Magyar Kupa-mérkőzésen.

Távozása esetén is lehetne magyar csapattársa Pesicnek, hiszen az Ankaragücüt erősíti szeptember óta Varga Kevin is.

Dübörög az átigazolási piac Magyarországon is - csak kattints ide és böngészd a híreket egy nap többször is. 

Olvastad már?
NB I: Az Újpest bekezdett és rögtön az éllovas Fradi egyik nagy üldözője lett – megmondjuk a “tutit” az eddigi igazolásokról
Átigazolási erősorrend az NB I-ben, avagy így igazoltak a csapatok - tabellával.
Elolvasom
Átigazolások
Zalaegerszegen folytatja
Tiago Peñalba
Tiago Peñalba magyarországi átigazolása után mintegy 500 millió argentin pesót kaphat korábbi klubja.
Továbbra is számítanak rá
Willi Orbán
Az RB Leipzig sportigazgatója egyértelművé tette: a klub továbbra is Willi Orbánnal tervezi a következő szezont.
Végleges a keret
Soroksár
Halmai Ádám, Takács Ádám és Fenyvesi Gergely személyében három új játékossal bővült a Soroksár kerete, így kialakult a csapat végleges kerete. (soroksarsc.hu)
Tovább az összes átigazoláshoz