Egy éve munkanélküli kapus próbázik a Diósgyőrnél

Az ukrán játékos legutóbb a lett élvonalban játszott, de 2016. október 1-je óta nem volt tétmeccse.
Budai László 2017. október 10., kedd 11:46
Az ukrán játékos legutóbb a lett élvonalban játszott, de 2016. október 1-je óta nem volt tétmeccse.
Szerző: Budai László 2017. október 10., kedd 11:46

A Diósgyőr hivatalos honlapján számolt be róla, hogy Igor Lytovka személyében egy ukrán kapus látogatja a keddi naptól a DVTK edzéseit. Délelőtt Andrusch József kapusedzővel vett részt külön foglalkozáson, délután pedig már a csapattal együtt készül. Esetleges szerződtetéséről később születik döntés.

Lytovka legutóbbi együttese a lett élvonalbeli Riga volt, de korábban játszott a román élvonalbeli Voluntari és az ukrán első és másodosztályban szerepelt Sevastopol csapatában is.

Lytovka a 2016-os szezont még végigvédte – Lettországban tavaszi-őszi a pontvadászat -, de azóta, szűk egy éve nincs csapata. Utolsó tétmérkőzését október 1-jén játszotta.

Átigazolások
Fradi
Keane újabb kérője?
Angliában azt a forgatókönyvet vázolták fel, hogy ha Frank Lampard a Bournemouth kedvéért elhagyja a Coventryt, akkor minden szempontból Robbie Keane lenne az ideális utód a PL-be feljutó klubnak.
Diósgyőr
Vignjevicet menesztették
A Diósgyőr szombaton késő este jelentette be, hogy menesztette Nebojsa Vignjevic vezetőedzőt.
Nyíregyháza
Bódog távozhat?
A Nyíregyháza Spartacus vezetőedzője, Bódog Tamás az M4 Sport kamerái előtt elmondta, tárgyalt a tulajdonossal, de nem sikerült megállapodniuk a folytatásról.
Tovább az összes átigazoláshoz