Fotó: Sas Gábor

A Fradi akár játékost is cserélhet BL-kiejtőjével - sajtóhír

Azerbajdzsáni lapértesülés szerint a Qarabag kinézte a Ferencváros támadóját, Franck Bolit.
Nyikes Zoltán 2023. január 7., szombat 16:14
Fotó: Sas Gábor
Azerbajdzsáni lapértesülés szerint a Qarabag kinézte a Ferencváros támadóját, Franck Bolit.
Szerző: Nyikes Zoltán 2023. január 7., szombat 16:14

A Ferencváros támadóját, Franck Bolit nem először boronálják össze külföldi csapatokkal a mostani átigazolási idényben. Néhány hete - tévesen - a török Gaziantepről lehetett olvasni, hogy kiszemelték az elefántcsontparti játékost, ezúttal pedig az azerisport.com számol be arról, hogy Boli iránt az azerbajdzsáni Qarabag érdeklődik.

A portál úgy tudja, miután a Qarabag támadója, Owusu Kwabena minden bizonnyal a Ferencvároshoz igazol – ezzel kapcsolatban honlapunk friss információval jelentkezett csütörtökön –, így Boli akár egy csereüzlet részeként is klubot válthat, de a másik opció, hogy kölcsönveszi őt az azeri együttes.

Olvastad már?
Újabb magyar csapat a szétesés szélén a rezsiválság miatt: Hét játékos és az edző is távozott
Karácsony óta hét játékos és a vezetőedző is távozott Jászberényből, amely a második együttes tagjaival egészül ki a tavaszi folytatásra.
Elolvasom
Átigazolások
FTC
Kubatov kifakadt
Hiába ajánlott összesen közel 5 millió eurót négy magyar kiszemeltért a Fradi, nem akarják őket neki eladni - árulta el Kubatov Gábor, az FTC elnöke.
Ferencváros
Angol ajánlatra mondtak nemet
A angol Bournemouth folytatja az egyeztetéseket a Ferencvárossal Tóth Alex átigazolásáról, miután az angol klub első, 8,6 millió fontos ajánlatát elutasította az FTC. (Sky Sports)
DVTK / FTC
A Fradi-szélső újra Miskolcon
Ismét Diósgyőrben szerepel kölcsönben a 2006-os születésű Varga Zétény, aki az előző idényben is piros-fehérben játszott.
Tovább az összes átigazoláshoz