Súlyosbodik Dárdai Herthájának válsága: Szalaiéktól is kikaptak - videó

Ilyen még nem volt: a magyar válogatott korábbi szövetségi kapitánya sorozatban az ötödik vereségét szenvedte el a Bundesligában a berlini együttessel.
Dudás Gábor 2019. április 14., vasárnap 17:28
Szerző: Dudás Gábor 2019. április 14., vasárnap 17:28

Szalai Ádám kezdőként, a 65. percig volt a pályán és volt egy, a lécet megdöngető lövése is, méghozzá abban az időszakban, amelyben szinte egykapuzott a Hoffenheim. Az első szűk félóra 14(!) hazai kapura lövési kísérletéből jött végül az első Hoffenheim-gól, Amiri a 28. percben talált be.

A mintegy csapatnyi játékost nélkülöző Hertha ezután ugyan feltámadt és helyzeteket is kidolgozott, illetve egy elmaradt 11-es miatt is reklamálhattak a vendégek, de a 76. percben megpecsételődött a berliniek sorsa. Az Arsenaltól kölcsönkapott Reiss Nelson döntötte el a három pont sorsát egy, a videóbírót is igénylő szituációt követően.

A vendégek magyar-német szélsője, ifjabb Dárdai Pál végig a kispadon ült a találkozó során.

- Eddig is mondtam, hogy ha én vagyok, aki megállítja vagy akadályozza a fejlődést, szóljanak. Jó a kapcsolatom a csapat menedzserével és az elnökkel is, meglátjuk, merre vezet az út - mondta a találkozót követően Dárdai Pál.

A magyar válogatott korábbi szövetségi kapitánya sorozatban az ötödik vereségét szenvedte el a Bundesligában a berlini együttessel. A 2015 februárja óta a kispadon ülő Dárdai Pálnak ez a legrosszabb szériája a csapattal.

Bundesliga, 29. forduló:

Hoffenheim – Hertha BSC 2-0 (Amiri 28., R. Nelson 76.)

A Bundesliga jelenlegi állása:

"Ez Németország!": Doll kegyetlenül kiosztotta az újságírót zsinórban 8. veresége után - videó
Elszakadt a cérna Thomas Dollnál a Hannover és a Borussia Mönchengladbach bajnokija (0-1) után. A korábbi Fradi-tréner a sorsát firtató kérdésre kemény szavakkal válaszolt, kiosztva nagyjából a teljes német sajtót, sőt, az országot is. Videóval!