Gulácsi az öt kapott gól és az EL-búcsú után: "Saját magunkat ejtettük ki" - az üres kapuját is bevették

Olyan hibákat követett el a lipcsei védelem, amilyeneket nem lehet a magyar kapus szerint. Videón a hét gól, köztük az is, amelyiknél a kapuban sem volt Gulácsi Péter.
Dudás Gábor 2018. április 13., péntek 8:52
Szerző: Dudás Gábor 2018. április 13., péntek 8:52

Mint arról beszámoltunk, a Gulácsi Pétert is bevető RB Leipzig számára a negyeddöntő jelentette a végállomást az Európa Ligában. A lipcsei csapat 1-0-ás előnnyel érkezett Marseille-be és hiába vezetett a franciaországi visszavágón is, három perc alatt két gólt kapott, ez pedig megalapozta a hazaiak végül 5-2-es sikerét.

A végén üres kapus gólt is kapó Bundesliga-gárda légiósa a lefújást követően rendkívül csalódott volt.

Borzasztóan csalódottak vagyunk, hatalmas esélyt szalasztottunk el a továbblépésre. Szerettünk volna gyorsan betalálni, aztán stabil védekezésre berendezkedni, de kidobtunk mindent az ablakon a korai gólunk után. Saját magunkat ejtettük ki! Olyan hibákat nem lehet elkövetni a nemzetközi porondon, mint amilyeneket ma elkövettünk

- értékelt a magyar hálóőr.

Európa Liga-negyeddöntők, visszavágók:

Olympique Marseille – RB Leipzig 5-2 (Ilsanker 6. – öngól, Sarr 9., Thauvin 38., Payet 60., Sakai 94., ill. Bruma 2., Augustin 55.)
Továbbjutott a Marseille (5-3)

CSZKA Moszkva – Arsenal 2-2 (Chalov 39., Nababkin 50., ill., Welbeck 75., Ramsey 92.)
Továbbjutott az Arsenal (6-3)

Sporting Lisszabon – Atlético Madrid 1-0 (F. Montero 28.)
Továbbjutott az Atlético (2-1)

Red Bull Salzburg – Lazio 4-1 (Dabbur 56., Haidara 72., Hwang Hee-Chan 74., Lainer 76., ill. Immobile 55.)
Továbbjutott a Salzburg (6-5)