20 perc alatt fordított óriásit a két magyar légiós csapata - videó

Elek Ákos és Eppel Márton is kezdőként lépett pályára a Kairat Almaty-ban, amely 1-2 után, az utolsó 20 percben három gólt szerezve verte 4-2-re az Atirau együttesét a kazah élvonalban.
Dudás Gábor 2018. augusztus 26., vasárnap 17:05
Szerző: Dudás Gábor 2018. augusztus 26., vasárnap 17:05

A magyar válogatott keretében is számításba vett Eppel Márton végig a pályán maradt, a címeres mezről ideiglenesen lemondó Elek Ákos az 59. percig játszott, ekkor állt be a helyére a 100. Kairat-meccsén az egyenlítő gólt szerző orosz Arshavin.