20 perc alatt fordított óriásit a két magyar légiós csapata - videó

Elek Ákos és Eppel Márton is kezdőként lépett pályára a Kairat Almaty-ban, amely 1-2 után, az utolsó 20 percben három gólt szerezve verte 4-2-re az Atirau együttesét a kazah élvonalban.
Dudás Gábor 2018. augusztus 26., vasárnap 17:05
Elek Ákos és Eppel Márton is kezdőként lépett pályára a Kairat Almaty-ban, amely 1-2 után, az utolsó 20 percben három gólt szerezve verte 4-2-re az Atirau együttesét a kazah élvonalban.
Szerző: Dudás Gábor 2018. augusztus 26., vasárnap 17:05
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A magyar válogatott keretében is számításba vett Eppel Márton végig a pályán maradt, a címeres mezről ideiglenesen lemondó Elek Ákos az 59. percig játszott, ekkor állt be a helyére a 100. Kairat-meccsén az egyenlítő gólt szerző orosz Arshavin.

Átigazolások
Kivásárolták a szerződéséből
Campos
Nuno Campos veszi át a Dinamo București irányítását, és 2028 nyaráig szóló szerződést írt alá a klubbal.
Távozik az Emírségekből
Damir Krznar
Damir Krznar személyes okok miatt elhagyta az emírségekbeli Khor Fakkan együttesét. Az ex-Újpest edző mérlege 3 győzelem, 6 döntetlen és 5 vereség volt.
Barcelona
Yaakobishvili ajánlatai
A finnek ellen a magyar válogatottban debütáló Yaakobishvili Áronért két kölcsönvételi ajánlatot is kaptak a katalánok. Hamarosan eldőlhet a sorsa. (Fabrizio Romano)
Tovább az összes átigazoláshoz