Bundesliga: Dárdaiék négy gólt lőve ugrottak a tabella élére, a Dortmund nem bírt Szalaiékkal - eredmények, videók

Szalai Ádámék közel álltak a Dortmund legyőzéséhez, Dárdaiék remekeltek, Sallai gólt lőtt és tizenegyest is kiharcolt a Bundesligában.
Csakfoci Admin 2018. szeptember 22., szombat 18:16
Szerző: Csakfoci Admin 2018. szeptember 22., szombat 18:16

Bundesliga, 4. forduló

Hertha –Borussia Mönchengladbach 4–2 (Ibisevic 31., 63., Lazaro 34., Duda 73. ill. Hazard 29.-büntetőből, Pléa 67.)

Dárdai Pál vezetőedző együttese négy bajnokijából hármat megnyert, egyen döntetlent játszott, mai sikere után pedig a Bundesliga tabellájának élére ugrott.

Hoffenheim–Dortmund 1–1 (Joelinton 44. ill. Pulisic 84.)

Szalai Ádám a 78. percben, csereként állt be az akkor 1-0-ra vezető Hoffenheimbe a Dortmund ellen. Bár az előnyt végül nem sikerült megtartani, a döntetlen is bravúros eredménynek nevezhető.

Wolfsburg–Freiburg 1–3 (Mehmedi 61. ill. Sallai 7., Petersen 22., Frantz 51.)

Sallai Roland első Bundesliga-meccsén már a 7. percben betalált, majd tizenegyest harcolt ki, de már a félidő előtt le kellett cserélni sérülés miatt. Kattints a részletekért!

Augsburg–Werder Bremen 2–3 (Ku Dzsa Csol 45+3., Max 47. ill. Kruse 34., Eggestein 36., Klaassen 75.)

Nürnberg–Hannover 96 2–0 (Anton 76.–öngól, Knoll 77.)

Sallai debütált a Bundesligában: Gyors gól, kiharcolt büntető, majd sérülés - videók
Kezdőként és remek fejesgóllal mutatkozott be a Bundesligában Sallai Roland. A válogatott támadó a 7. percben juttatta vezetéshez csapatát, de ezt követően is eseménydúsan alakult számára a mérkőzés első félideje.
Márton Gábor
Márton Gábor vezetőedző elmondása szerint a következő idényben is ő ül majd minden bizonnyal a Zalaegerszeg kispadján, és hosszabb távra tervez a kék-fehéreknél. (sportal.blikk.hu)