Remek észrevétel után, tökéletesen tálalt csapattársa elé a magyar válogatott védője. Akárcsak a Lieferingben szereplő Szoboszlai.
Mint ahogy arról már beszámoltunk, a Ligue 2 35. fordulójának keddi játéknapján, a Bese Barnabással felálló Le Havre, a Lang Ádámot is foglalkoztató Nancyt látta vendégül. A találkozó 3-0-s hazai győzelemmel ért véget. Bese Barnabás vezérszerepet vállalt csapata győzelméből. A magyar válogatott jobbhátvéd a Le Havre második gólját készítette elő. Bese remek észrevétel után, tökéletesen ugratta ki Matetát, akinek onnan már nem volt nehéz dolga a hálóba találni.
Bese gólpassza 0.06-nál
A Lieferingben szereplő Szoboszlai Dominik szintén remek gólpasszt adott társának. Az osztrák másodosztályú együttes 1-1-et játszott a Linzcel.
Neked ajánljuk
Átigazolások

DAC
Bősze Olaszországban
Hivatalos: a DAC fiatal magyarját, Bősze Leventét - végleges vételi opcióval - egy évre kölcsönvette a Serie A-s Como. A transzferhez a FIFA ámenje is kellett, miután a játékos még csak 16 éves.

FTC
Traoré továbbállt
Máris távozott török klubjától Adama Traoré, aki a nyáron hagyta el a Ferencvárost.

Inter Miami
Pintér Dániel
Az Inter Miami hivatalosan is kölcsönvette Pintér Dánielt az Inter Miami II-től.