Koronavírus: Az MLSZ felfüggesztette az utánpótlás-bajnokságokat

A kormány pénteki határozata értelmében a koronavírus-járvány miatt bejelentett új oktatási rendre hivatkozva az MLSZ hétfőtől felfüggeszti a hazai utánpótlás-bajnokságokat.
Csakfoci Admin 2020. március 14., szombat 15:49
A kormány pénteki határozata értelmében a koronavírus-járvány miatt bejelentett új oktatási rendre hivatkozva az MLSZ hétfőtől felfüggeszti a hazai utánpótlás-bajnokságokat.
Szerző: Csakfoci Admin 2020. március 14., szombat 15:49
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Az MLSZ szombaton bejelentette, hogy a koronavírus-járvány miatt újabb lépésekre kényszerült, ezért felfüggesztik az utánpótlás-bajnokságokat.

Az iskolásokra vonatkozó döntést követően a Magyar Labdarúgó Szövetség március 16-tól határozatlan időre felfüggeszti az összes utánpótlás-korosztályú bajnokságát (az U19-es és a fiatalabb korosztályokban).

Olvastad már?
Több játékos rosszulléte miatt félbeszakadt a Győr-DVSC U16-os bajnoki
Szombat délelőtt az utánpótlás-mérkőzéseket még lejátszották a csapatok, de az U16-os élvonalban egy találkozó félbeszakadt. Információnk szerint gyomorpanasz jellegű rosszullét miatt a játékosok folyamatosan hagyták el a pályát.
Elolvasom
Átigazolások
DAC
Új sportigazgató
A már eddig is a DAC-nál dolgozó belga Jan-Pieter Martens veszi át a sportigazgatói pozíciót az új szezontól.
Újpest
Tijanit megküldték
Muhamed Tijani Újpestre igazolását követően egy cseh portál nem éppen hízelgő portrét közölt róla, amelyben „renitens” játékosként és "félresikerült" igazolásaként jellemezték.
Maradna klubjánál
Gera Dániel
"Jelenleg úgy érzem, tartozom a szurkolóknak, ezért nem szeretném elhagyni a Persepolist" - mondta Gera Dániel (Bővebben itt!).
Tovább az összes átigazoláshoz