Koronavírus: Az MLSZ felfüggesztette az utánpótlás-bajnokságokat

A kormány pénteki határozata értelmében a koronavírus-járvány miatt bejelentett új oktatási rendre hivatkozva az MLSZ hétfőtől felfüggeszti a hazai utánpótlás-bajnokságokat.
Csakfoci Admin 2020. március 14., szombat 15:49
A kormány pénteki határozata értelmében a koronavírus-járvány miatt bejelentett új oktatási rendre hivatkozva az MLSZ hétfőtől felfüggeszti a hazai utánpótlás-bajnokságokat.
Szerző: Csakfoci Admin 2020. március 14., szombat 15:49
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Az MLSZ szombaton bejelentette, hogy a koronavírus-járvány miatt újabb lépésekre kényszerült, ezért felfüggesztik az utánpótlás-bajnokságokat.

Az iskolásokra vonatkozó döntést követően a Magyar Labdarúgó Szövetség március 16-tól határozatlan időre felfüggeszti az összes utánpótlás-korosztályú bajnokságát (az U19-es és a fiatalabb korosztályokban).

Olvastad már?
Több játékos rosszulléte miatt félbeszakadt a Győr-DVSC U16-os bajnoki
Szombat délelőtt az utánpótlás-mérkőzéseket még lejátszották a csapatok, de az U16-os élvonalban egy találkozó félbeszakadt. Információnk szerint gyomorpanasz jellegű rosszullét miatt a játékosok folyamatosan hagyták el a pályát.
Elolvasom
Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Tovább az összes átigazoláshoz