Preisinger Sándor szövetségi edző szerint a horvátok ellen elért kiütéses 4-1-es győzelem alkalmával a csapata visszatért arra az útra, amely az Európa-bajnokságig haladt.
Mint ismert, kedd este a horvátországi Csáktornyán lépett pályára Preisinger Sándor együttese, és az októberi, brazíliai U17-es világbajnokságra készülő korosztályos csapat kiütéses, 4-1-es győzelmet aratott a házigazdák ellen.
– Taktikusan és éretten futballozva végig kontrolláltuk a meccset, örülök, hogy a legutóbbi összetartás óta eltelt rövid idő alatt ekkorát változtunk a helyes irányba. Mindenki koncentráltan játszott, mentálisan rendben volt, bízom benne, hogy ezzel visszatértünk arra az útra, amin az Eb-ig haladt a csapat. Külön örülök, hogy a visszatérő játékosok is pozitív képet mutattak, csütörtökön a keret minden tagja megkapja a lehetőséget, hogy bizonyítsa, helye van a vb-keretben – értékelt Preisinger Sándor az mlsz.hu-nak.
Olvastad már?

Preisinger vb-re készülő magyar válogatottja kiütötte Horvátországot - videó, fotó
A horvátországi Csáktornyán lépett pályára Preisinger Sándor együttese, és az októberi, brazíliai U17-es világbajnokságra készülő korosztályos csapat 4-1-re győzött a házigazdák ellen.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások

Videoton FC Fehérvár
Huszti külföldi ajánlatra vár
Huszti András menedzsere az NSO-nak elmondta, hogy a játékos ugyan egy fehérvári erőnléti edzővel készül, de a külföldi folytatás a terv. Ciprusi, holland és német alacsonyabb osztályú klubbal tárgyalnak.

Légiósok
Megvan Koszta új csapata
Hivatalossá vált, hogy új csapatot talált magának Koszta Márk, akinek a szerződtetését bejelentette az izraeli élvonalban szereplő Hapoel Petah Tikva.

DAC
Bősze Olaszországban
Hivatalos: a DAC fiatal magyarját, Bősze Leventét - végleges vételi opcióval - egy évre kölcsönvette a Serie A-s Como. A transzferhez a FIFA ámenje is kellett, miután a játékos még csak 16 éves.