Sokkolták az északírek az ukránokat - videó

2-0-ra győztek a jégesőben.
Szerkesztő 2016. június 16., csütörtök 18:00
Szerző: Szerkesztő 2016. június 16., csütörtök 18:00

Az első félidőben gyakorlatilag semmi érdemleges nem történt az ukránok és az északírek meccsén, utóbbi jól védekezett, miközben a sárga mezesek nem találták a rést a falon.

A fordulást követően aztán nagy meglepetésre megszerezték a vezetést az északírek: egy szabadrúgást követően a hosszún lendületből érkező McAuley bólint a hálóba (0-1). Ezt követően az ukránok megpróbáltak mindent a zuhogó esőben - a találkozót jégeső miatt félbe is kellett szakítani néhány percre -, de a sárga mezesek játékából hiányzott az átütőerő.

A legvégén pedig jött a hidegzuhany: a 96. percben egy lövés kijött Pyatovról, a kipattanót pedig McGinn lőtte a kapuba (0-2).

Ezzel Észak-Írország komoly meglepetést okozva 2-0-ra legyőzte Ukrajnát a C-csoportban.

Nyerj pénzt a német és az angol válogatottal: fogadj remek szorzókkal - kattints!

Ukrajna - Észak-Írország 0-2 (McAuley 49., McGinn 96.)

{div}{module Video_eszak}{/div}

{div}{module Video_ir2}{/div}

{div}{module Video_jegeso}{/div}

Debreceni VSC
Srdjan Blagojevic
Kazahsztánban arról írtak, hogy Alexander Sednev rövidesen távozik az Ordabasy csapatának éléről, utódja pedig a Debrecent irányító szerb szakember, Srdjan Blagojevic is lehet. (Серый CARDINAL)