Így kommentálta szurkolóik Eb-balhéit.
Vlagyimir Putyin orosz elnök humorizálva(?) próbált meg reagálni arra, hogy az UEFA már az oroszok kizárását is kilátásba helyezte a szurkolóik rendszeres rendbontásai miatt, amelyek az angolok elleni csoportmeccs előtt, alatt és után csúcsosodtak ki.
- Nagy szégyen, hogy ilyen harcok robbantak ki az orosz és az angol szurkolók között. De nem igazán értem, hogyan tudta a 200 drukkerünk megverni a több ezer angol szimpatizánst… - mondta az államfő.
Átigazolások
Légiósok
Lisztest eladják?
A német Eintracht Frankfurt a kölcsönben az FTC-nél szereplő Lisztes Krisztián eladásából is bevételt remélhet a nyáron. (Frankfurter Allgemeine)
Videoton
Murka is marad
A Vidi alapembere, Murka Benedek is meghosszabbította szerződését a klubbal.
Bartosz Grzelak
Lengyel lehetőség
"Évek óta kapcsolatban állok lengyel klubokkal. Eddig nem lett belőle semmi. A gyökereim miatt az az álmom, hogy egyszer Lengyelországban dolgozzak" - mondta Bartosz Grzelak a TVP Sportsnak.