Élő: Portugália-Wales csata az Eb-döntőért

Kövesd a meccset nálunk!
admin 2016. július 6., szerda 18:35
Szerző: admin 2016. július 6., szerda 18:35

Szerdán az Európa-bajnokság első elődöntőjében Portugália Wales-szel csap össze a fináléba jutásért. Ne maradj le semmiről, kövesd élőben a találkozó alakulását a csakfoci.hu-val!

Portugália - Wales 2-0 (C. Ronaldo 50., Nani 53.)

93. perc: Itt a vége, 2-0! Portugália Eb-döntős!

88. perc: Bale kapott sárgát.

86. perc: Nani ment le, Quaresma a pályán.

86. perc: CR kapott egy hosszú indítást, amelyet mellre vett, de csak az oldalhálóba tudta lőni a labdát.

79. perc: Moutinho érkezik, Adrien Silva ment le.

78. perc: Bale veszített labdát életveszélyes helyen, Danilo lőhetett ziccerben, a labda átcsorgott a kapuson, de még a gólvonal előtt sikerült begyűjtenie a játékszert.

77. perc: Bale próbálkozott meg egy kapura lövéssel a tizenhatoson kívülről, de középre ment.

74. perc: André Gomes a pályán, Renato Sanches ment le.

72. perc: C. Ronaldo is sárgát kapott.

71. perc: Bruno Alves sárgult be.

66. perc: Collins a pályán, Williams érkezett.

66. perc: Nani megpattanó lövése kipattant a walesi kapusról, Joao Mario óriási ziccerben nem tudott a kapuba találni.

63. perc: Robson-Kanu ment le, Church a pályán.

63. perc: C. Ronaldo szabadrúgása alig ment fölé.

62. perc: Chester sárgult be.

58. perc: Vokes a pályán, Ledley ment le.

53. perc: GÓÓÓLL!!! Már kettővel vezetnek a portugálok! C. Ronaldo lőtt középre egy labdát, Nani pedig jól kotort bele. 2-0!

50. perc: GÓÓÓLL!!! Vezet Portugália! Cristiano Ronaldo egy szögletet követően 7 méterről bólintott a kapuba. 1-0!

46. perc: Folytatódik a meccs!

45. perc: Szünet, 0-0.

44. perc: Egy bal oldali beadást megtalálta CR fejét, de nem tudta már irányítani a labdát.

41. perc: CR próbálkozott meg egy átlövéssel, de nem talált kaput.

31. perc: A portugálok a kezdeményezőbbek, de ez helyzetekben nem mutatkozik meg.

23. perc: Bale egy hosszú szólót követően kapura lőtt, de pont Rui Patrucio kezébe.

19. perc: Bale kapott egy visszagurított labdát egy szögletet követően, de fölé bombázott.

16. perc: Joao Mario próbálkozott meg egy lövéssel a tizenhatoson belülről, de elment keresztbe a labda.

8. perc: Allen kapott sárgát.

6. perc: Egyelőre a mezőnyben zajlik a játék.

1. perc: Megy a meccs!

Kezdőcsapatok:

Távozik az EL-győztes játékos
A spanyol Jairo Sampeiro azt sem zárja ki, hogy Magyarországon folytatja pályafutását.