Vezéráldozattal járt a Haladás győzelme: Szilánkosra tört a hátvéd orra

Bár a Puskás Akadémia elleni győzelemmel megszerezte időnybeli első három pontját a Haladás, hátvédjük súlyos sérülése miatt nem lehet felhőtlen a szombathelyiek öröme.
Csakfoci Admin 2018. augusztus 12., vasárnap 9:21
Bár a Puskás Akadémia elleni győzelemmel megszerezte időnybeli első három pontját a Haladás, hátvédjük súlyos sérülése miatt nem lehet felhőtlen a szombathelyiek öröme.
Szerző: Csakfoci Admin 2018. augusztus 12., vasárnap 9:21
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Bár a Puskás Akadémia elleni 2-1-es sikerrel megszerezte első győzelmét a 2018/2019-es idényben a Szombathelyi Haladás, Michal Hipp vezetőedző alapemberét veszítette el a szombat esti mérkőzésen.

A 78. percben, 1-0-s hazai vezetésnél egy felcsúti felívelés után a hazaiak alapembernek számító hátvédje, Kristian Kolcák fejelt össze szerencsétlenül a nyáron Szombathelyről a PAFC-hoz igazolt Kiss Tamással. A mérkőzés utáni sajtótájékoztatón Michal Hipp honlapunk kérdésére elmondta, Kolcáknak szilánkosra tört az orra, így rá egy ideig biztosan nem számíthat.

A szombathelyieknek egyébként is meggyűlik a bajuk a sérülésekkel és az eltiltásokkal, Jagodics Márk még két bajnokin át nem lesz bevethető az egy héttel ezelőtti piros lapja miatt, Priskin Tamás két hét múlva térhet vissza a pályára, Rácz Barnabás még a Ferencváros elleni bajnokin sérült meg, Gaál Bálint pedig az utolsó, pénteki edzésen dőlt ki.

Olvastad már?
A horrorsérülést szenvedett magyar játékos: "Sajnálom, ha szétment az ellenfél cipője..." - interjú
Jövőre biztosan kihagyja az első fordulót a nagyon peches magyar játékos, aki két egymás utáni évben szenvedett súlyos sérülést a szezon elején. A horrorsérülést szenvedő játékos az NB II és NB III közötti különbségről is nyilatkozott honlapunknak.
Elolvasom
Átigazolások
Szentlőrinc
Czérna marad
Az NB II-es Szentlőrinc bejelentette, hogy Czérna Erik a következő szezonban is a klubot erősíti.
FTC
Németh Hunor helyzete
A Csakfoci értesülései szerint nincs reális esély Németh Hunor ferencvárosi szerződtetésére.
Légiósok
Dárdai Bence helyzete
Súlyos sérülése után Dárdai Bence végre újra a csapattal edz a Wolfsburg ausztriai edzőtáborában - már karnyújtásnyira van a magyar középpályás visszatérése, aki továbbra is a VfL-ben tervezi a jövőjét.
Tovább az összes átigazoláshoz