Szalai a Bayern München ellen akár már bevethető lehet

Novemberi műtétje után újra edzésbe állt Szalai Ádám, a Mainz támadója.
Csakfoci Admin 2020. december 20., vasárnap 11:05
Novemberi műtétje után újra edzésbe állt Szalai Ádám, a Mainz támadója.
Szerző: Csakfoci Admin 2020. december 20., vasárnap 11:05

Több mint egy hónapja, az Izland ellen megnyert Eb-pótselejtezőn elszenvedett meniszkusz sérülés miatt vált harcképtelenné Szalai Ádám, a német élvonalbeli Mainz magyar válogatott támadója.

A 33 éves csatár csütörtökön újra edzett, de egyelőre még nem állhat Jan-Moritz Lichte vezetőedző rendelkezésére. A német szakember többek között Szalai állapotáról nyilatkozott a Werder Bremen elleni bajnokit megelőző sajtótájékoztatón.

- Ádám  ismét edzésben van, ahogy Phillipp Mwene is. A sérülésük után még fizikailag nem álltak készen a hétvégi bajnokira, de visszatértek és újra velünk vannak, ami nagyon jó hír mindenki számára.

Szalai nagy valószínűséggel utolsó szezonját tölti a Maiznál, hiszen korábban Rouven Schröder sportigazgató elmondta, nem hosszabbítják meg a jövő nyáron lejáró szerződését.

A Mainz legközelebb január 3-án a Bayern München ellen lép pályára.

Átigazolások
Diósgyőr
Vignjevic a DVTK új edzője
Megerősítést nyert a korábbi értesülésünk: Nebojsa Vignjevic lett a Diósgyőr új vezetőedzője.
DVTK
Vignjevic még ma aláírhat
Nebojsa Vignjevic hamarosan aláírhat a DVTK-nál.
Újpest
Nagy visszatérő jöhet
Az Újpest korábbi játékosa, Fehér Csaba nyáron visszatérhet, ezúttal vezetői szerepben, Dárdai Pál munkáját segítve. (nb1.hu)
Tovább az összes átigazoláshoz