Sérülés miatt nem játszhat lengyelországi légiósunk a bajnok ellen

Kecskés Ákos sérülése miatt el sem tudott utazni a Legia Varsó elleni idegenbeli összecsapásra.
Budai László 2017. december 8., péntek 22:00
Kecskés Ákos sérülése miatt el sem tudott utazni a Legia Varsó elleni idegenbeli összecsapásra.
Szerző: Budai László 2017. december 8., péntek 22:00

Igen nagy esély van rá, hogy egyik magyar sem játszik majd a szombati, Legia Varsó-Termalica lengyel bajnoki mérkőzésen. A vendégek magyar futballistája, Kecskés Ákos a combközelítő izmával bajlódik, a játékos az Instagramra fel is töltött egy fotót, amelyen éppen kezelik. Az U21-es magyar válogatott csapatkapitánya ezért el sem tudott utazni Varsóba társaival. A 21 esztendős labdarúgó alapembere a Termalicának, amikor egészséges, akkor mindig a kezdőcsapat tagja: ebben a szezonban 11 lengyel bajnokin szerepelt.

Minden bizonnyal egyébként a Legia magyarja, Nagy Dominik is kihagyja a találkozót. A futballista körön kívül került csapatánál, a legutóbbi hét bajnokin nem volt ott a keretben, és könnyen lehet, hogy kölcsönben hazatér: az NB I-ből a Videoton és a Puskás Akadémia is érdeklődik iránta.

Átigazolások
Légiósok
Lisztest eladják?
A német Eintracht Frankfurt a kölcsönben az FTC-nél szereplő Lisztes Krisztián eladásából is bevételt remélhet a nyáron. (Frankfurter Allgemeine)
Videoton
Murka is marad
A Vidi alapembere, Murka Benedek is meghosszabbította szerződését a klubbal.
Bartosz Grzelak
Lengyel lehetőség
"Évek óta kapcsolatban állok lengyel klubokkal. Eddig nem lett belőle semmi. A gyökereim miatt az az álmom, hogy egyszer Lengyelországban dolgozzak" - mondta Bartosz Grzelak a TVP Sportsnak.
Tovább az összes átigazoláshoz