Közleményt adtak ki Szoboszlai sérülésével kapcsolatban - ekkor játszhat újra

Az RB Leipzig 21 éves középpályása a szombati, VfB Stuttgart elleni bajnokin kezdőként kapott volna lehetőséget, ám a bemelegítésnél megsérült.
Póczik Dávid 2022. január 17., hétfő 15:34
Az RB Leipzig 21 éves középpályása a szombati, VfB Stuttgart elleni bajnokin kezdőként kapott volna lehetőséget, ám a bemelegítésnél megsérült.
Szerző: Póczik Dávid 2022. január 17., hétfő 15:34

A várakozásoknak megfelelően Szoboszlai Dominik nem léphet pályára az RB Lepizig szerdai Német Kupa nyolcaddöntőn a Hansa Rostock ellen.

A 18-szoros magyar válogatott középpályás a korábbi híreknek megfelelően hétfőn MRI-vizsgálaton esett át, miután szombaton combsérülést szenvedett a Stuttgart-Leipzig Bundesliga-bajnoki bemelegítésekor.

A vizsgálat kimutatta, nincs szakadás Szoboszlai combjában, így vasárnap, a VfL Wolfsburg elleni hazai bajnokin már pályára léphet, amennyiben felépülése rendben halad.

Szoboszlain kívül a francia Nordi Mukiele sem állhat Domenico Tedesco vezetőedző rendelkezésére, aki még csak nemrég épült fel a koronavírusból. Gulácsi Péter és Willi Orbán minden bizonnyal tagja lesz a Lipcse keretének, akik szerdán 18:30-tól látják vendégül a másodosztályú Rostock együttesét a Német Kupa nyolcaddöntőjében.

Olvastad már?
Volt főnöke megint belerúgott Dárdaiba: "Már nem rendelkezett kellő meggyőző erővel" - az utódja is kapott kritikát
Dárdai Pál tavaly novemberi menesztése máig lezáratlan téma a Hertha-szurkolók körében. Fredi Bobic, a Hertha BSC sportigazgatója megpróbált magyarázatot adni arra, miért döntött a magyar edző menesztése mellett.
Elolvasom

 

Neked ajánljuk
Átigazolások
Fradi
Kölcsönadás
Klubot váltott a Ferencvárosba januárban nagy reményekkel érkezett Aleksandar Cirkovic.
Mezőkövesd
Fiatal középpályás érkezett
Hivatalos honlapján jelentette be a Mezőkövesd, hogy szerződtette a 16 éves Vörös Barnát az NK Istrától.
Vasas
Csapatot keres Szánthó Regő
A legutóbb a Vasasban szerepelt 24 éves támadónak, Szánthó Regőnek július óta nincs csapata, jelenleg a Vasas II-vel edz és várja az új lehetőséget. (Nemzeti Sport)
Tovább az összes átigazoláshoz