Ennyire súlyos a fejberúgott Gulácsi BL-sérülése: "Nincs törés az arcán, de..." - videó

A Bajnokok Ligája ötödik fordulójának szerdai játéknapján Gulácsi Péter kezdőként lépett pályára a Benfica elleni hazai csoportmérkőzésen. A kapus az 59. percben, a vendégek második góljánál sérült meg: a ziccerben kilépő Carlos Viníciusszal ütközött. A hálóőr fejsérülése nem súlyos, erről a magyar válogatott labdarúgó klubedzője, az RB Leipzig csapatát irányító Julian Nagelsmann adott tájékoztatást.
Dudás Gábor 2019. november 28., csütörtök 11:11
A Bajnokok Ligája ötödik fordulójának szerdai játéknapján Gulácsi Péter kezdőként lépett pályára a Benfica elleni hazai csoportmérkőzésen. A kapus az 59. percben, a vendégek második góljánál sérült meg: a ziccerben kilépő Carlos Viníciusszal ütközött. A hálóőr fejsérülése nem súlyos, erről a magyar válogatott labdarúgó klubedzője, az RB Leipzig csapatát irányító Julian Nagelsmann adott tájékoztatást.
Szerző: Dudás Gábor 2019. november 28., csütörtök 11:11
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A brazil gólszerző térdével fejen találta az elé kivetődő Gulácsit, akit az eset után lecseréltek. Julian Nagelsmann a mérkőzés utáni sajtótájékoztatón elmondta: Gulácsi Péter a körülményekhez képest jól van, mindenre emlékszik.

"Nincs törés az arcán, de egy fejsérüléssel mindig nagyon óvatosan kell bánni, így további vizsgálatok várnak rá. Nem jelent problémát, ha Péternek két napot ki kell hagynia" - mondta az edző.

A lipcseiek a BL-mérkőzés hajrájában 2-2-es döntetlenre mentették a találkozót, az így szerzett egy pont pedig azt jelentette számukra, hogy a klub története során először, az utolsó forduló eredményétől függetlenül továbbjutott a csoportkörből. Az RB Leipzig következő mérkőzését szombaton játssza, amikor a Bundesligában sereghajtó Paderbornhoz látogat. (az MTI híre alapján)

Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Tovább az összes átigazoláshoz