Haris Tabakovic vélhetően súlyos sérülést szenvedett a Balmazújváros elleni meccsen. Percekig kellett ápolni a csatárt.
Óriási fájdalom közepette esett össze a ma délelőtti edzőmeccsen a DVSC Balmazújváros ellen duplázó csatára, Haris Tabakovic, akivel szemben Papucsek Barna szabálytalankodott.
A haon.hu információi szerint térdszalag-szakadás gyanújával mentő vitte el a futballistát. A sérülés az alábbi videón is látható, Tabakovicot percekig kellett ápolni.
Átigazolások
Aláírt Diósgyőrben
Gróf Dávid
Gróf Dávid személyében háromszoros magyar bajnok, egyszeres kupagyőztes, egykori válogatott kerettag kapust igazolt a DVTK.
Neftci Bakuhoz igazolt
Skribek Alen
A csakfoci.hu korábbi hírének megfelelően Skribek Alen Azerbajdzsánban folytatja pályafutását.
Nagykanizsa
Átigazolás
A Nagykanizsával az előző szezonban az NB II-be feljutó Horváth Balázs a horvát harmadosztályú NK Međimurje együtteséhez igazolt.