November eleji arcsérülését követően előszór állt újra edzésbe az NB II-ben szereplő Siófok játékosa. Horváth Attila leghamarabb csak tavasszal léphet pályára.
Horváth Attila november 4-én, a Gyirmót elleni (2-2) bajnokin szenvedett arccsonttörést: a mérkőzés helyszínén nem volt mentőautó, közel húsz percig a pálya szélén feküdt a hordágyon.
A találkozó másnapján a győri Petz Aladár Megyei Oktató Kórházban egy korrekciós kiemeléssel az orvosok helyrerakták a sérült csontot, majd a röntgen eredmények kielemzése után egy nappal később elhagyhatta a kórházat.
A klubhonlap tájékoztatása szerint a 29 éves középpályás a héten újra edzésbe állt. Jelenleg a többiektől külön, az erőnléti edzővel rehabilitációs munkát végez.
A Siófok hivatalosan megerősítette, a játékosukra hosszabb kihagyás vár, szinte biztos, hogy csak tavasszal fog pályára lépni, és valószínűsíthetően maszkra is szüksége lesz.
Olvastad már?

Idén már nem lép pályára az arccsonttörést szenvedő NB II-es játékos
Véget ért az őszi szezon az NB II-ben szereplő Siófok játékosának. Horváth Attila a Gyirmót elleni bajnokin egy fejpárbaj során arccsonttörést szenvedett, emiatt meg kellett műteni, és csak tavasszal fog újra pályára lépni.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások

Békéscsaba
2 érkező, 2 távozó
A Békéscsaba szerződtette Takács János a kapuba és Kristóf Márk Patrik a védelembe, míg Rácz Balázst és Gyenti Kristófot is visszarendelte klubja a kölcsönből.

Szpari/Vidi
Katona Mátyás
Információink szerint Katona Mátyás a Nyíregyháza csapatában folytatja pályafutását.

DVTK
11 távozó
Június végén lejár több diósgyőri labdarúgó (kölcsön)szerződése, így ők távoznak a klubtól.