A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

M4 Sport

17.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Paks-MTK Budapest (élő)
20.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Mezőkövesd-MOL Fehérvár (élő)
23.10: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budapest Honvéd-Ferencváros

M4 Sport+

14.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budapest Honvéd-Ferencváros (élő)

Sport 2

17.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Juventus (élő)
20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Fiorentina (élő)

Digisport 1

08.15: Labdarúgás, Angol Ligakupa, West Brom-Arsenal (ismétlés)
15.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Leicester-Manchester City
18.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Aston Villa (élő)
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Monaco-Marseille (élő)
23.00: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG-Clermont (ismétlés)

Digisport 2

12.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lorient-Lille (ismétlés)
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG-Clermont (élő)
15.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Norwich (felvételről)
15.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Leicester-Manchester City (ismétlés)

Digisport 3

08.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Lorient-Lille (ismétlés)

Spíler 1

13.35: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Tottenham Hotspur (élő)
15.25: Labdarúgás, német bajnokság, Leverkusen-Dortmund (élő)
18.15: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Newcastle (felvételről)
20.15: Labdarúgás, angol bajnokság, Southampton-West Ham (felvételről)
22.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Brentford-Brighton (felvételről)

Spíler 2

07.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Athletic Bilbao (ismétlés)
13.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Levante (ismétlés)
18.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Vallecano (élő)
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Mallorca (élő)
23.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Vallecano (ismétlés)

Arena4

07.00: Labdarúgás, angol másodosztály, Birmingham-Derby (ismétlés)
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Freiburg-Köln (élő)
18.00: Labdarúgás, német bajnokság, RB Leipzig-Bayern München (élő)
21.00: Labdarúgás, német másodosztályú bajnokság, Hamburg-Sandhausen