A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

Sport 1

08.00: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Mönchengladbach-Bayern München (ismétlés)

Sport 2

13.00: Labdarúgás, német másodosztály, Nürnberg-Hamburg (élő)

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Bayer Leverkusen-Werder Bremen (élő)

17.45: Labdarúgás, német bajnokság, Freiburg-Köln (mai)

18.15: Labdarúgás, német bajnokság, RB Leipzig-Borussia Dortmund (élő)

22.30: Labdarúgás, török bajnokság, Galatasaray-Genclerbirligi (ismétlés)

Digisport 1

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Benevento-Atalanta (élő)

17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-Bologna (élő)

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Torino (élő)

Digisport 2

07.35: Labdarúgás, francia bajnokság, Lorient-Monaco (ismétlés)

09.25: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne-PSG (ismétlés)

12.00: Labdarúgás, francia bajnokság, összefoglaló (ismétlés)

13.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, összefoglaló (ismétlés)

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG-Brest (élő)

23.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, Benevento-Atalanta (ismétlés)

Digisport 3

12.55: Labdarúgás, Angol Ligakupa, Tottenham-Brentford (ismétlés)

14.45: Labdarúgás, Angol Ligakupa, Manchester United-Manchester City (ismétlés)

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Lyon (élő)

Spíler 1

08.20: Labdarúgás, angol FA Kupa, Aston Villa-Liverpool (ismétlés)

10.20: Labdarúgás, angol FA Kupa, Wolves-Crystal Palace (ismétlés)

12.55: Labdarúgás, angol FA Kupa, Everton-Rotherham United (élő)

15.30: Labdarúgás, angol FA Kupa, Stoke City-Leicester City (élő)

18.00: Labdarúgás, angol FA Kupa, Arsenal-Newcastle United (élő)

20.30: Labdarúgás, angol FA Kupa, Manchester United-Watford (élő)

23.20: Labdarúgás, angol FA Kupa, Stoke City-Leicester City (ismétlés)

Spíler 2

07.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Barcelona (ismétlés)

09.05: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Villarreal (ismétlés)

13.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Real Sociedad (élő)

16.05: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Athletic Bilbao (élő)

18.20: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Granada-FC Barcelona (élő)

20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna-Real Madrid (élő)

23.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Granada-FC Barcelona (ismétlés)

Aréna 4

13.00, Juventus TV, Juventus-Udinese (ismétlés)