A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

M4 Sport

12.25: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, öszefoglaló
18.50: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, öszefoglaló (ismétlés)
19.30: Labdarúgás, román bajnokság, playoff a Konferencia Ligáért, Sepsi-Viitorul (élő)
22.15: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, döntő, Manchester City-Chelsea (ismétlés)

Sport 1

21.00: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Svájc-USA (felvételről)

Sport 2

11.30: Labdarúgás, német bajnokság, osztályozó, Kiel-Köln (ismétlés)
13.30: Labdarúgás, német másodosztály, osztályozó, Osnabrück-Ingolstadt (élő)

Digisport 1

09.50: Labdarúgás, olasz bajnokság, Inter-Udinese (ismétlés)
12.15: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-AC Milan / Bologna-Juventus / Napoli-Hellas Verona (körkapcsolás, ismétlés)
14.05: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Parma (ismétlés)
15.55: Labdarúgás, francia bajnokság, osztályozó, Toulouse-Nantes (ismétlés)
17.55: Labdarúgás, francia bajnokság, osztályozó, Nantes-Toulouse (élő)
20.00: Labdarúgás, Európa Liga, szezonvisszatekintő

Digisport 2

07.10: Labdarúgás, francia bajnokság, osztályozó, Toulouse-Nantes (ismétlés)
10.10: Labdarúgás, francia bajnokság, Angers-Lille / Brest-PSG (körkapcsolás, ismétlés)
22.35: Labdarúgás, francia bajnokság, osztályozó, Nantes-Toulouse (ismétlés)

Digisport 3

07.00: Labdarúgás, Angol Ligakupa, döntő, Manchester City-Tottenham (ismétlés)
09.00: Labdarúgás, Spanyol Szuperkupa, döntő, Barcelona-Athletic Bilbao (ismétlés)
20.15: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-AC Milan / Bologna-Juventus / Napoli-Hellas Verona (körkapcsolás, ismétlés)
23.30: Labdarúgás, Európa Liga, szezonvisszatekintő

Spíler 1

08.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Borussia Dortmund-Manchester City (ismétlés)
10.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, PSG-Manchester City (ismétlés)
12.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Manchester City-PSG (ismétlés)
14.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Porto-Chelsea (ismétlés)
18.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Everton (ismétlés)
20.00: Labdarúgás, angol bajnokság, visszatekintés a 2020/21-es szezonra

Spíler 2

06.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Alavés (ismétlés)
12.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Real Madrid-Liverpool (ismétlés)
14.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valladolid-Atlético Madrid (ismétlés)
16.05: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Villarreal (ismétlés)
19.50: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Chelsea-Porto (ismétlés)
21.50: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Eibar-Barcelona (ismétlés)

Arena 4

16.00: Labdarúgás, angol harmadosztály, rájátszás, döntő, Blackpool-Lincoln (élő)