A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

M4 Sport

12.50: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Kisvárda Master Good – Puskás Akadémia FC (élő)

22.10: Labdarúgás. román bajnokság, Sepsi OCSK – FCSB (ism.)

M4 Sport+

16.20: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Gyirmót FC Győr – Debreceni VSC (élő)

18.35: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Zalaegerszegi TE FC – Újpest FC (élő)

Sport 1

18.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Venezia (élő)

Sport 2

9.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna-Juventus (ism.)

12.15: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Sassaulo (élő)

14.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Spezia-Empoli (élő)

17.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Verona (élő)

20.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Milan-Napoli (élő)

Digisport 1

8.20: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Nice (ism.)

10.10: Labdarúgás, francia bajnokság, Angers-Clermont (ism.)

12.50: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Lyon (ism.)

14.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle-Manchester City (élő)

17.15: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham-Liverpool (élő)

19.50: Labdarúgás, angol bajnokság, Wolverhampton-Chelsea (ism.)

Digisport 2

23.45: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG-Monaco (ism.)

Spíler 1

10.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Leeds United-Arsenal (ism.)

15.10: Labdarúgás, német bajnokság, Düsseldorf-Sandhausen (ism.)

17.15: Labdarúgás, német bajnokság, Eintracht Frankfurt – 1. FSV Mainz 05 (ism.)

19.15: Labdarúgás, angol bajnokság, Leeds United-Arsenal (ism.)

Spíler 2

8.05: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Atletico de Madrid (ism.)

11.50: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Elche (ism.)

13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Granada-Mallorca (élő)

16.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Betis (élő)

18.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Osasuna (élő)

20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Cadiz (élő)

23.10 Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Betis (ism.)

Arena 4

9.00: Labdarúgás, német bajnokság, Hertha Berlin-Borussia Dortmund (ism.)

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Freiburg-Leverkusen (élő)